Srp 282008
 

Končí prázdniny. Díky. Moc klidu a pohody jsem si neužila a těším se až se opět nastolí staré dobré standardy. Velmi doufám, že podzim bude teplý slunný a dlouhý.
Dnes měl Honza odjet do Prahy, ale skončil před chvílí zase doma. Dvakrát mu ujel vlak a při posledním pokusu nastoupil do vlaku jedoucího opačným směrem. Takže vykonal okružní jízdu a opět je na základně.
Já jsem po jeho odchodu sčítala své resty a malovala si, jak s nimi pořádně zatočím. Podařilo se mi alespoň zatím doluštit poslední otázku Letní erotické soutěže internetového časopisu Ikaros a zaplatit prošlé složenky za telefon. Stále mám z nostalgie pevnou, ale současně se chystám vyzkoušet Skype. Mám už své číslo a také sluchátka s mikrofonem. Jen to poprvé zkusit! Letní erotickou soutěž neflákám, jak by se mohlo zdát. Dva týdny jsem zde nebyla a přesto mám plný počet bodů. Stejně jako 13 dalších účastníků. Můj soutěžní společník Loupák minule zaváhal, ale mně se nějakým pokynem shora podařilo uhájit plný počet bodů i za cenu alternativní odpovědi. Včera večer byla vyhlášena poslední otázka a v první chvíli jsem si opravdu ani neťukla. Ukázky milostné poezie – doplňovačka a určení lokace. Nešlo to ani vygůglovat. Ale zuzi se nevzdává, a tak jsem večer po celodenní chvilkové práci nad tímto tématem snad dospěla ke správným odpovědím. Jistě také sami znáte z osobní zkušenosti, že i malými krůčky se nakonec dojde k cíli (nebo taky ne … abych řekla pravdu) – tedy když to záleží jen na mně…. (správné odpovědi už nezveřejňuji, dva týdny to zde stálo, a ostatně, je to již tak náročné, že mi přijde neetické odpověď zde zveřejnit :).
Resty… také hledám zedníka. Jeden mi slíbil opravit naprasklý roh na fasádě a hned z pilnosti to oklepal až na opuku. A pak se na to ten chytrák vykašlal, že prý nemá čas. Ani se už příliš nevzrušuji, protože vzrušovat se jest nejlépe jinými činnostmi než si nechat bublat krev kvůli nějakým … kujónům co se vyznají". A že jich je pořád dost!
Tak jo! Seznam restů je snad uzavřen a mohu se na to vrhnout. Zítra mám od 12 hodin volno a tak budu utínat chapadla. Práce se na mě sápe ze všech stran, ale čím dříve to budu mít hotové, tím dříve si mohu zase začít užívat toho vlahého podzimného větru a slunečného klimatu. V sobotu nás čeká avizovaná rozlučka s muzejní expozicí. Psal před chvílí kolega, že i když vlastně pojedem naostro, včetně zpívání této písně s českým textem (díky za inspiraci a český text, milý TS), že TO dáme. O tom ale vůbec nepochybuji. Vaše zuzi

a  dvě fotky z lesů Solné komory

zvire

jedovatka

 

 Posted by at 22.42

  4 Responses to “Bilance”

  1. Moc řečí, ale fotky dobrý… 😉

  2. Hurá!Pochvala od aTea ;o). Ďík.

  3. to prvni je zivy? a co je to druhy??? 😯

  4. Ahoj Spoon, to první je mlok skvrnitý, salamander, ohrožený živočich. Je krásný, ale špatně se fotí, protože je moc živý.
    To druhé znáš. 3 nebezpečí lesa. Každý pionýr věděl, že v lese nemá pojídat jedovatý rulík, vraní oko čtyřlisté (to je na odr.)a má se vyhýbat zmiji.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient