Bře 232016
 

a milé setkání…

Kde se vzal, tu se vzal, někdo zazvonil, uvedl mne v úžas a domluvili jsme se na společném výletě… Poznáte toho tajemného bloggera???

Je to těžké, vím, ale zatím vám žádnou indicii nedopřeju. Jen bádejte, milánkové. Známe se z bloguje.cz, nikdy jsme se neviděli, ale byli jsme si v té době blízcí.., ale od časů rozprášení bloggerů z tohoto portálu jsme se vlastně blíže nekontaktovali… až minulý týden. A to, jak říkám, jsme se viděli poprvé… Prošli jsme společně Žulovou stezku, povídali si a pak jsme si povídali ještě doma. Určitě se ještě potkáme..

Horka-geostezka-2013-s-tirazi_011

Plánek Žulové stezky

_DSC9151_2_3_panorama

Začínáme u koupaliště. Je celé obehnané dvojitým plotem a uvnitř hlídkuje černý vlčák. Je dobře vychovaný, situaci posuzuje diferencovaně a s velkým citem pro dobré lidi. Na nás prostě neštěká. Já se tomu nedivím, ale náš host je z té situace u vytržení…

_DSC9071_2_3

První zastávka – Novákovo jezírko

_DSC9074_5_6_panorama

Bonus – pohled do dosud činného lomu Litická

_DSC9080_1_2_panorama

Lom Družsrtvo – vlastní ho potápěči

_DSC9092_3_4

Chlouba zdejšího přírodního parku – Kaňon

_DSC9092_3_4_panorama

Panorama Kaňonu (tak ho známe, ale jmenoval se Mikšov)

_DSC9107_tonemapped

Scházíme dolů do lomu prudkou stezkou a fotíme se.

_DSC9101_2_3_panorama

Kaňon… je krásný den, počasí se opravdu vyvedlo..

_DSC9109_10_11_panorama

Lom Zvěřinov

_DSC9112_3_4

Zvěřinov – odraz na hladině

_DSC9139_40_41_tonemapped_panorama

Zatopený lom Andruziv

Veselá trojka

To jsme my!

 

  6 Responses to “Žulová stezka”

 1. Nepoznám tohoto tajemného bloggera.
  To by mě teda zajímalo…

  • To jsem moc ráda, že jsi se ozvala, čekala jsem větší ohlas, ale vlastně když to vezmu kolem a kolem, jsme – my s bloguje.cz -tak dokonale rozptýleni, že už se vzájemně asi moc nečtěme. A také mnozí skončili či se realizují na sociálních sítích které víc frčí. Největší procento návštěvníků mám z vyhledávače. Je to TOSK!, vzpomínáš si??

 2. Na webu fajn, naživo nejlépe 🙂

  • Jojo, a počasí byl BONUS! Jako dnes. Ale to jsem byla celý den sama v Moravské Třebové… odvykla jsem si, a to jsem se na to tak těšila..

 3. Zašla jsem kouknout, jak dopadla tahle hádanka, ale tady bych si na rozdíl od Moravské Třebové ani neškrtla. TOSK! To bych neuhádla…
  Moravská Třebová – v sobotu možná ještě docela dobrý, ale neděle – to je tam horor. Mrtvé město, které v pohodě nechá ubohého turistu klidně i zajít hlady!

  • Báro, měla jsem štěstí, v sobotu zahajovali na zámku sezónu a strávila jsem tam po rozhledně celé pozdní odpoledne. Došlo i na kávičku a zákusek!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient