Lis 242013
 

vzpomeňte si..

KYS4f5c40_kratochvAl

V Lidovkách vyšla  20. listopadu 2013  v 18:42 zpráva , že ve věku 73 let zemřel producent a organizátor Divadelních poutí Kratochvíl.  To jméno mi nic neříkalo, a fotku jsem jen tak přelétla, až před chvílí jsem se na ten snímek pořádně zadívala. Vždyť já toho člověka odněkud znám, ale odkud. Za chvíli mi blesklo.Vídala jsem ho kdysi v Noci s Andělem, přesně takhle. U počítače četoval s diváky a možná měl na sobě i ten dragounský kabát… Patřil tam. Byl nenápadný, nikdy jsem nepátrala jak se jmenuje a jak se tam ocitl.

Ach jo, kde je jim konec, všem těm Nocím s Andělem… a Silvestrům na dvojce… Noc s Andělem byl můj nejoblíbenější pořad a na Silvestra s Andělem jsem se těšila celý rok. Teď něco podobného jede v pátek na Artu, náhodně jsem zaznamenala dva koncerty. Jenže… dopředu nevím kdo tam bude naživo, oni to tají, a tak do té doby zkolabuju. protože mě nic nemotivuje. A další mínus vidím v průvodkyni večera. Já prostě Kláru Vytiskovou nežeru. A je to tak odjakživa. Kde jsi můj drahý Anděli?????

Poslední dobou se ujímá i v seriózních organizacích forma konceptu, kterou známe z umění. Co jiného jsou ty vagóny lásky v metru, horečky páteční noci bez aviza a bezdomovci – rosničky. Jo, brala bych to, ale kdyby bylo jinak vše OK. Víte co myslím. Takhle jsou to jen podivné výstřelky, které nikomu nepomohou a vzduch rozvíří jen na malou chvíli.

 

 

Zdroj: http://www.lidovky.cz/ve-veku-73-let-zemrel-producent-jan-kratochvil-faa-/lide.aspx?c=A131120_184315_lide_kys

 Posted by at 18.29

  7 Responses to “Znali jste Jana Kratochvíla??”

  1. Noc s Andělem bývala pěkná. Dnes asi není nic podobného, že? Deset let už televizi nemáme, takže nemám přehled…

  2. Byl otcem třetího syna Věry Křesadlové.

  3. Kdysi jsem s ním zasedal v porotě na pantomimické přehlídce a po večerech se pařilo. To mu šlo báječně.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient