Led 222018
 

je tady, tady i tady… tady všude je Dejdar

Vrátila jsem se z Moravské Třebové, kde na mne jako každé pondělí kouká z plotu naproti pumpě OMV kluk z plakátu – zamyšlený kandidát Michal Horáček… doma si plním pracovní povinnosti a bohužel jsem přišla o Zemanovo nebo spíš Soukupovo sólo na Primě (prý prezidentovi každou otázku předžvejkal, říkal miláček) a tak se jdu poté podívat co se děje doma a ve světě a hned po pár kliknutích narazím zase na Dejdara… původně volil Zemana – když byl sprdnut, tak se odklonil k Topolánkovi a před chvílí ho vidím v Brně u Drahoše. Co to jako má bejt… asi se tam do Brna navezla autobusem celá Praha, teda Ypsilonka určitě, na fotkách jsou i další členové  … Nový, Lábus, Jiráň… ach jo… jak já si přeju, aby “otloukánek Zeman” vypálil Drahošovcům rybník, ani netušíte…

Zemanovo antré na Nově pochválil Horáček i Fendrych a Drahoš řekl v Brně, že „Jsem raději s vámi, než bych bezcílně čtyřikrát debatoval s ním.”

maxresdefault Dejdar 1 dejdar 2

 Posted by at 21.55

  4 Responses to “Universální člověk Dejdar”

  1. Ani se mu nedivím. Když minule podpořil Zemana, vrhla se na něj “kulturní fronta” jako lvi. A režiséři mu přestali dávat role. Ani k tomu nebyl nutný pokyn strany a byl na indexu jako jiní za komunistů.
    A hrát jen v divadle – to je bída s nouzí. Bez televizních rolí je hluboko do kapsy. Tak holt podlejzá a to tak, aby byl vidět, aby mu odpustili.

    • Ano, musí z něčeho živit rodinu a zdá se, že se mu daří. Je v televizi i jinde vidět. A to se počítá… Další postavou, která je vytažena když je potřeba něco vyvážit mravním kreditem je paní Drábová… Ta je také universální, ale tu si zachovávají čistou. Ta je televizních taškařic a reklam ušetřena. Teda, nevím, spíš doufám, páč na ty soutěže celebrit nekoukám.

    • Díky, tak to mu fakt nezbývalo než se zase začlenit do kulturní fronty těch ideově správných umělců…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient