Lis 142012
 

a zázračná medicínaPro strýčka Příhodu jsem si nedávno zakoupila domácí mast s tou divotvornou rostlinou, co jí nemám z osobních důvodů ráda. V neděli jsem se poprvé pomazala a ráno mi bylo postatně líp. Do jednom pomazání jsem mohla dokonce vyrazit večer do cvičení a o mé nové zkušenosti tam pohovořit. Zjistila jsem, že masti, tinktury, výluhy a podobné léčebné prostředky jejichž základem je ta bylina o které nechci psát jmenovitě (hned jak se zmíním, můj text je zkopírován  a umístěn na web alternativců) jsou všeobecně rozšířeny a ženy středního věku a starší se pěstování této byliny samy zabývají. Šeptandou se to rozneslo už i na venkov. Dnes je středa, záda jsou uvedena do standardního stavu a stabilizována.  Mažu dál a oblast působení jsem rozšířila i na kolena.

Ráda dostávám dárky, nečekané, překvapivé. Dnes jsem dostala od malé Aničky nakreslené a vyzdobené písmeno A. Vyhrála s ním dnes soutěž a všechno co děti vytvořily si odnášely do školy na nástěnku. Na poslední chvíli před odchodem dětí do školy jsem to vítězné A dostala! Jak milé! bezprostřední! Dám si ho na svoji nástěnku.

Šokovala mě informace, že manželé Peterkovi (Česká muzika) si založili vlastní televizi Šlágr.TV, kde budou hrát dechovku, country, jadranské písně, Maxim Turbulenc a šlágry (jsou i on-line).  Poněkud překvapivě se do jejich žebříčku Štafle dostal raper Rytmus (4. místo).

1. Duo Sonet Veď ma bielou alejou
2. K.Peterka Jr. Druhá šance
3. Progres Ty jsi tátátá
4. Rytmus Vrať sa ku mně láska moja
5. Nauš Zafoukej větříčku
6. M.Jakubec Tam pod Tatrami
7. V.Žákovec a A.Volínová Den svatební
8. Pavel Vítek Jedinou krásnou zemi znám
9. Váhovanka Vínečko
10. P.M. Band Ztrácím svou lásku
11. Otto Weiter Rybáři jsou správný chlapi
12. Nová Galánečka Šenkýřka
13. Veselka Tam nad mořem
 Posted by at 21.19

  2 Responses to “Události z regionu”

  1. Na kolena i jiné klouby je vynikající:

    Biomassage.

    Po vmasírování kolem kloubu se účinek ještě zesílí namazáním touto mastí:

    Kostival.

    Já jsem si tím dal do pořádku klouby po naběhání 40 000 km. Snad to pomůže i tobě.

  2. Dík (hlavně je fajn, že ses vůbec ozval :)))!), zatím to zkoušet nemusím, já jen tak preventivně a na zkoušku, loni po zimě se to spravilo samo (cvičením a mám v sobě celostní homeopatikum). Kostival! Kdysi o tom mluvil Majka Čech, jak si natrhá kostival, zaleje horkou vodou z vany a pak se v tom nakládá, někdy to vyzkouším, pokud si vzpomenu až to zase poroste…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz