Úno 012018
 

a jiné záležitosti

Na zimu jsme se přestěhovali z provizoria karavanu na letišti v Hranicích zpět do domečku ve Skutči  a chvíli trvalo, než jsme si opět zvykli na zavedený domácí režim. Ono je to safra jiné, když se po letních prázdninách najednou zase musí vařit, luxovat, stírat prach, topit, docházet do kanclu atd… v létě byly tyhle stereotypy omezeny jen na nezbytné minimum a já se věnovala nejvíc plavání a chození spojeným s poznáváním Hranic a okolí. Každý den tak 20 km, podle nálady a trasy méně, někdy i více.. K tomu se také dostanu, dnes jen krátce o domácí aklimatizaci.

“Díky” náhlému návalu staronových povinností jsem přestala dávat tu svou dvacku denně a začala jsem flákat i cvičení. V době vánoční jsem se přejídala lahůdkami a teď ne a ne se ukáznit. Osobní váha byla zasunuta v krabici a zajišťovala stabilitu betléma. Veškeré zábrany padly a kolik vážím jsem poprvé zjistila před týdnem u kamarádky. Katastrofa!!!

Další posun se konal v oblasti sledování televize. Až do konce roku 2017 jsem ji fakticky ignorovala, po Novém roce jsem postupně vzala na milost některé pořady.

Po – ČT 1  21:05  Dabing Street

Út –  ČT art  20:20 ArtZóna a následně ještě většinou  21:15  Profily velikánů

St – ČT 1  20:00  Vzteklina (né že bych z toho byla na větvi, ale je to poměrně vzrušující a jsem zvědavá jak to dopadne)

a když dávají biatlon, mám ho jako kulisu.. a  nepravidelně sleduji na Primě Prostřeno a občas zabrousím pro osvěžení na Šlágr. Ale jen na pár minut. To stačí. Tak mě za to přiznání prosím nekamenujte.

Ještě jsem si vzpomněla… na streemu Seznam mám ráda Krmelec, České moře, Blaník, Gebrian versus, Pořad Luďka Staňka… ale kromě Krmelce a Českého moře sleduji ostatní příležitostně. Filmy máme nejraději v kině nebo si něco občas stáhneme, české filmy nebereme. A nepůjdeme do kina ani na Blaníka. myslím, že ten malej streemovej formát je ažaž…

Tak, malý přehled mých hříchů skončil… ale je to seznam neúplný. S miláčkem stále přemíláme ze všech stran ty volební záležitosti… kavárnu, vesnici atd… a nyní také Rejžka, který se ozývá jako potrefená husa a aby se postavil ke svému vyhazovu z Lidovek jako chlap ho vůbec nenapadne… a takovej to byl tvrďák…

No, připravte se, ještě jednou se k těm “volebním” tématům vrátím, ale text nebude tentokrát ode mne… rodí se to ztěžka, tak to možná nebude ani zítra, ale až pozítří…

 

 Posted by at 21.48

  2 Responses to “Týden”

  1. Zuzi jo. 🙂
    Za mě Blaník a Gebrian versus.
    Málo se dívám na tv, i málo na net, je toho v práci moc a nás málo, jsem tam prakticky furt 🙁 situace zoufalá, ale relax je pro mě v těhle dnech – aspon občas malinko tv a ty pořady na netu.

    • Barčo, dovedu si představit, jak tvoje práce s lidmi kteří nejsou ve své kůži člověka vycucne fyzicky i psychicky. A aby si mohl pořádně odfrknout, tak na to si musí safra počkat… hlavně je ale Barčo fajn, že na to už nejsi sama, to posiluje a činí ten nápor snesitelnější…. a ještě jsem zapomněla na dalšího “Gebriána”, zkus na streemu také: https://www.stream.cz/porady/um a čau!!!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient