Čvn 072012
 

Tak nám otevřeli TescoDnes ráno byl otevřen první supermarket v našem městě. Takové malé Tesco. Stavěla jsem se k tomuto počinu vlažně, protože tu máme asi 7 samoobsluh, ale jak jsem se odpoledne zašla podívat a přivzala s sebou i svoji maminku na to dívadlo, jsem ráda. Sortiment mnohem bohatší a snad tu bude i čerstvěji, alespoň doufám, že to tu bude víc frčet. Stopovala jsem si cestu, protože se mi zdálo, že mám do toho krámu zatraceně daleko, ale bylo to jen zdání a nezvyk. 10 minut neznamená nic a budu mít alespoň pohyb navíc, budu-li služby Tesca využívat.

Hlavní událostí dnešního dne však byla dopolední akce, při které své síly spojila knihovna, škola a muzeum. Uváděla jsem malou slavnost předávání knížek dvěma třídám prvňáčků. Byl to hodinový pořad, kde se soutěžilo, povídalo o knížkách a nakonec byla ta předávka knihy Školníci, autora Miloše Kratochvíla a ilustrátorky Renaty Fučíkové. Safra, mám z toho moc dobrý pocit, povedlo se a skvěle jsme se pobavili. Navíc ještě děti shlédly výstavu chladných zbraní a zablbli si s meči a řemdichem. Nejvíce mne však šokovala imnprovizovaná ukázka sborového čtení prvňáků z té nové knihy! Jak byly sehraní a p. učitelka Knedlíková o této metodě hovořila s velkým nadšením. Děti čtou nejen kolektivně, ale také ve dvojicích a učí se tak souhře v nestejnorodosti. Není to snadné, ale výsledek stojí zato! Hurá!

 Posted by at 16.38

  6 Responses to “Trochu komerce”

  1. brum brum, jen testuju jak fungují komentáře, brum brum

  2. No teda! Pěkný a inspirativní. Dávání dárků se nikdy neomrzí. Taky ráda dávám dárky, mnohem raději, než je dostávám.

  3. šikovná – zvládlas to.-))

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz