Led 182016
 

Jak na Nový rok, tak po celý rok… jen to ne!

Už osmnáctého??? To jsem to letos pěkně vymňoukla! Do konce roku jsme makali na zvelebování bejváku a nebyl čas na žádné prožívání a uvědomování a slavení a tulení… jen samá práce a málo spánku. Pobolívalo mě 14 dní v krku, ale tak nějak se nic nedělo. Žádný rozvoj, stav stabilizovaný, říkala jsem si: Tož, to přejde. Ale nepřešlo. Sotva bylo hotovo a na silvestra přijely holky a mohli jsme si užívat vzájemnosti, propukla nemoc. Pěkně mě to vytrestalo. Táhnu třetí týden a pořád to není vono. Ale pokrok tu je. Dnes jsem i přes únavu usoudila, že je čas si zacvičit v kolektivu. Dva pondělky jsem absentovala, ale dnes jsem to dala. Nic moc, ale tu hodinu jsem vydržela.

Žádné závazky jsem si nedala, ale chtěla bych konečně zablogovat předloňskou Barcelonu a pak i další pozoruhodné výlety. Také jsme shlédli několik filmových trháků, tak to snad brzy s vámi proberu. Nadchnul nás hlavně starý německý válečný film Modrý Max a také aktuální oskarové hity: Zmrtvýchvstání, Marťan a Šílený Max. A v neděli francouzský film LUCY. Dnes jsme měli v plánu Sex andělů (prý je to reakce na francouzský film Snílci – oblíbený film Radomíra Jadomka z Vyškova), ale už je zase skoro půlnoc a chce se mi spát. Tak snad zítra… V neděli byl u nás jeden Pražák, koupil si od nás na inzerát foťák. Bylo vzrušující se zase po čase potkat se spřízněným člověkem. Byl to takový blázen jako my, co se dokáže nadchnout pro spoustu věcí. Byli jsme si hodně podobní. Tak nás nakazil svou energií, už jsme po tom stěhování národů trochu skomírali…. Když odejel, dali jsme náš první letošní výlet. Jen tak pěšky k letišti a zase domů. Ale šmírovaly nás dvě baby. Šli jsme cestou necestou a ony pořád za námi. Ovšem podařilo se nám je nakonec setřást… tak že bych vyvěsila nějaká panoramata??? Asi jo.

Set013from__DSC8441_panorama

Set063from__DSC8456_panorama

 Posted by at 22.44

  2 Responses to “Tak mi to pěkně začalo…”

  1. Šílený Max mne strašlivě zklamal, skoro se na to nedalo koukat.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient