Bře 272021
 

a mám dojem že už to nikdo nezastaví. Před očima se mi míhá v chaotickém reji Pekarová, Adamová, Fiala, Blatný, Babiš, Richterová, Schillerová, Maláčová, Hamáček, Petříček, Bartoš a další aktéři téhle tragikomedie a má hlava je jak včelín…

ČSÚ pozastavil sčítání lidu. Formulář už hodiny nefunguje

Formulář pro sčítání lidu na internetových stránkách www.scitani.cz od rána nefunguje.  Sčítání začalo oficiálně od páteční půlnoci, okolo šesté za podle Českého statistického úřadu začaly objevovat problémy a po osmé bylo sčítání pozastaveno. Příčinu úřad zjišťuje. 

Pak na mne vykouklo toto a toto a jdu na jistotu. Začnu u sebe. Procvičím zrak a sluch a půjdu na březovou mízu. A kolem ať se to zatím mele.

  2 Responses to “Tady už nefunguje nic…”

  1. Nic si z toho nedělej.
    U mne zase dnes po probuzení přestaly fungovat všechny hodiny.
    Zřejmě interupce na slunci…:-)

    • Jojo, ty interupce, ty nám dávaj, celej den si říkám musíš jít do lesa o hodinu dřív, aby tě nezaskočila tma! A ono je to nakonec jinak!!! Blázinec! Už teče míza, snad mě to postaví na nohy a zocelí…!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient