Úno 272024
 

Z dnešní cesty za mízou

Jedu jak motorová myš, právě jsem dopsala 3 obřady a mezitím se na noc nacpala dvěma chleby s pomazánkovým máslem se šunkou a smaženou cibulkou. Ale mohu si to dovolit. Měsíc před obvyklým termínem začala proudit míza od kořenů do koruny, a tak máme každý den pravidelnou procházku do lesa a zpět. Mám rozepsanou první ze dvou Litomyšlí, snad to zítra dokončím. Fotky zmenšeny, jen to popsat. Těším se, ale ještě přitom čtu kamarádčinu knihu ve wordu zatím. Jde to ztuha, kniha má neobvyklý námět a není to žádná legrace. Prokousávám se po chvilkách, čtu pomalu, rychleji to opravdu nejde. Nějak mi blbne blog, a Liščin také. Jen Modona statečně odolává… tak dobrou…

Už jsme doma! Při přechodu na jiný server se změnila adresa blogu, ale když si mě zadáte ve vyhledávači google, najdete a zakliknete, jste tam. A tak to je i s Liškou.

 Posted by at 21.42

  4 Responses to “Ta se povedla!”

  1. Míza se tlačí, trávník se zelená – musel jsem v sobotu na zahradě trochu kutit, teda vertikutit.

    • Ahoj Rowdy, vertikutit chacha…. ,tenhle týden s tím musíme taky pohnout, všechno už to začíná vystrkovat růžky. A pupence se nalévají. Nůžky do ruky a řezat, řezat, řezat jak říká Lenin! A vtlačit do půdy červené cibulky!!!

  2. To je tak hezkej frňáček… 😘

  3. Tomášku, no teda, děkuju za frňáček. Jsi první kdo mně frňáček pochválil!!! Směju se a jsem na svůj frňáček pyšná a budu ho od teď pěkně vystrkovat vzhůru, aby si ho každej všim!!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient