Bře 112013
 

a objevy

  • Léta jsem byla závislá na časopisu REFLEX, ale s odchodem Petra Bílka z šéfredaktorské lavice, jsem ne naráz, ale postupně dala REFLEXU vale. Svěží vitr bulváru, komerce a  nepokryté “vyprofilování” J.X. Doležala směrem k ochotě pro prodejnost REFLEXU udělat úplně cokoli, mne od tohoto časopisu na léta odradily. Nyní již sem tam zvědavě nakouknu. Nadchla mne online reportáž ze sjezdu ODS a nově jsem objevila texty kmenového ilustračního glosátora Marka Douši. Pobavil mne tento příspěvek, který mi připomněl naše víkendové obrážení kin. V neděli jsme byli v Hradci Králové na Ve stínu. Ovšem v názoru na Mistra se neshodneme.  Blog Marka Douši, moc sem nepíše, a odkaz na jeho oblíbené stránky zpravodajství ze severu.
  • V Lidovkách čtu s oblibou texty o hudbě redaktora Pavla Klusáka. Přijdou mi psané zasvěceně, s porozuměním a hlavně živě. V poslední době mě překvapil svým přesahem do jiných oblastí kultury, a má to stejné. Nejsem vždy v obraze, ale instinktivně tomu chlapíkovi věřím. Že to má nastudovaný, zažitý a neplácá do větru. Objevila jsem, pátraje neúspěšně po textu Hipsteřina, to je dřina, něco jiného, jeho blog: Melanchofobie – strach z ticha, z prázdnoty. Je skvělý, o to nic, ale v kolonce které blogy sleduje, jsou mezi těmi sedmi vyvolenými dva blogy bloggerky Ofélie. A kruh se uzavřel :). Vzpomněla jsem si na podobný objev. Ve zlaté éře bloguje.cz jsem objevila náhodně u netradičního blogu doktorand.bloguje.cz odkaz na své stránky. Byl tam jen ten jeden jediný. To safra potěší.
  • http://jirislavik.bigbloger.lidovky.cz/clanok_disk.asp?cl=324608 – pohled jazzového hudebníka na Klausovu rozlučku s jazzem na Hradě. Jazzu moc nerozumím a příliš ho nevyhledávám. Podepisuji se ale pod jeho charakteristiku zpěvu a osobnosti Lucie Bílé. Naprosto nechápu, že takovýho “sekáče hlav” jako je prezident Zeman vyvedla tato žena tak z míry, že jí políbil ruku cestou na svoji korunovaci. Jako jediné. Je to fópá plebejce, ale které ženě by to nelichotilo??? Prezidentské “poselství lásky a krásy zpěvu” pokračuje…. Lucie je opět v dobrých rukách krále, nyní Miloše.
  • pokračování později večer nebo raději zítra..
 Posted by at 16.37

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient