Led 032013
 

a také ty konce a nové začátky

Mimo několika malých poznávacích výletů do okolí města (okružní kolem rybníka a letiště) jsme vykonali dva výlety zásadnější. První – slatiňanský jsem už popsala, druhý- polenský popíšu. Výlet do Polné byl velmi pestrý a dobrodružný, též vzdělávací, jistě také díky tomu, že jsme ho absolvovali se strejdou a tetou z Kolína. Výlety s nimi jsou vždy vyvážené a člověk se nenudí. Ale to samé se dá říci i o naší skutečsko-rožnovské sekci.  K vylíčení tohoto obsáhlého výletu se dostanu až o víkendu, nyní jen paběrkuji. Večer na Nový rok Miloš odjel a zrádná nemoc, která se ve mně skrytě usídlila a trpělivě čekala na svou příležitost, neprodleně propukla. A tak jsem nemocná a místo znovuzařazení se do pracovního procesu polehávám. Díky alespoň za ten zpožděný start. Jinak bych o přišli o mnohé zážitky, některé neopakovatelné.

A právě k těm neopakovatelným patří novoroční mše na Baldě. Výjímečná vším! Počínaje tajuplným pozváním neznámé Marci, Ivany, dobou konání a místem! No řekněte… není to vzrušující odjet v končícísilvestrovské noci na opuštěné místo v lese,  a zde úderem první minuty Nového roku 2013 být účasten v kapli novoroční mše…  Tak já jdu stáhnout tu jedinou fotografii, bohužel rozmazanou, a tuto událost zaznamenat.

Mrzí mě výpadky ve svém blogování a absence některých textů a výletů, k nimž už se zřejmě nedostanu. To bych musela pobývat na pustým ostrově a psát a psát. Budu se snažit doplnit alespoň Rakousko, ale nic neslibuji. Jak jste jistě vytušili můj sociální status se změnil a mnohem více pozornosti věnuji skutečnému životu než virtuálnímu světu. A bude hůř. Ale možná bude líp, doufám. Tedy v mém vztahu k blogování. Jde jen o to, přizpůsobit se nové situaci a najít si čas na věci, které jsou podstatné. A těm nepodstatným se vyhnout. Blogování podstatné je. A nepodstatným se pro mne pravděpodobně stane nesledování médií. Mám totiž v plánu uskutečnit opakovaný pokus Zbyňka Vybírala dva měsíce nesledovat ani noviny (ani sobotně-nedělní ORIENTACI LN! jak tohle přežiju???), ani zprávy v televizi, ani zprávy na internetu, ani ty rozhlasové a televizní.  Prostě nic. V textu na který odkazuji a který není přístupný je o této věci víc, ale bohužel jsem článek nenalezla ani na osobních stránkách ZV. Ale HURÁ, autor Zbyněk Vybíral mi ho poskytl, je zde, čtěte.

Stejně tak mě mrzí, že v současnosti nečtu pravidelně žádné své oblíbené blogy a jestli se někde objevím, tak jen nárazově.  Omlouvám se, jmenovat nebudu, vy víte. To jsou ty nové statusy… znáte to… převrátí vám život naruby a všechno je rázem jinak. Ale ono se to usadí a já se vrátím.  Já se k vám vrátím, až nebudu tak rozháraná a naučím se znovu hospodařit se svým časem. Bude to kruté, ale potřebné :).

 Posted by at 16.59

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz