Lis 132020
 

Sláva! Jsem negativní!

Smska mi přišla z laboratoře PKN už včera v 17.38 a všichni jsme měli radost, nejvíc já. Že jsem SARS-Cov-2 negativní a že také nezkomplikuji situaci kolegům v pohřebním ústavu. Ani jsem dopředu na tu možnost raději nemyslela a doufala, že moje pocity a tušení, že se jedná o komplikace s borelkou vyjdou! A jó! Lidi, to je úleva.. Miláček koronáč vyloučil bez pardonů hned a choval se tak nějak nezodpovědně. A po mně nepožadoval žádné hygienické a jiné obstrukce. Žili jsme v té čekací době jako před koronáčem. Ale kdyby to dopadlo jinak, to by bylo sypání popele na hlavu a pokorné hluboké klanění se, s omluvou za tu “lickou opovážlivost”. No, vždycky to nevyjde, ale teď jó! Děkuji.

A PŘÍŠTÍ TÝDEN JE NA ŘADĚ BORELKA!

Zítra se pořádně vyspím a v neděli nejinak. Klid mi pomáhá i na klouby. A když se vypotím, je to jak když se okope stromeček. Nebo jako když si dám na jaře pořádnýho panáka březové mízy. Opakovaně.

Tak si ještě dva dny polenoším a v pondělí už naostro!

Fotka ze sobotního výletu

  2 Responses to “Štěstí je krásná věc..”

  1. Gratuluju 🙂

  2. Tak dík! Gratulací není nikdy dost :)).

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient