Lis 122013
 

Štěstí je nejet sám na kole.

 

Určitě to také znáte. Máte to zadřené někde v podvědomí a když na TO někde narazíte, je vám z toho klišé nanic. Ale režiséři českých filmů (a možná nejen oni) na to spoléhají. A možná to učí i ve škole. “Pocit absolutního štěstí se v návštěvníkovi kina rozhostí, když jedete ve dvou na kole čelem proti němu a oba se vyzubíte”. Není větší jistoty, že se v divákovi cosi zatetelí a on zjihne, než použít tuto osvědčenou scénku, aby oživila vaše dílko nebo vyplnila hluché místo.

Poznáte z jekého filmu pochází tato dvojice??

f293f29180dbe4080d5b61efee8ad890

A co tihle cyklisté?? Oba snímky jsou z jednoho filmu. Zde je síla dvojice pro jistotu znásobena. A pomohlo to? Tak to vám nepovím. Na ten film nepůjdeme.

Štěstí nejsou žádné čáry.

Jiří Menzel ví jak na to.

 Posted by at 11.48

  2 Responses to “Štěstí.. co je to štěstí??”

  1. Štěstí je pěkně vybíravá svině! A hlavně je to jen iluze. Štěstí je vlastně absence špatných okolností v konkrétním momentě.

    • Já bych teda štěstí sviní nenazývala, mohlo by se na mě zcela vyprdnout :); to je teda pěkně pragmatická definice, húúúúú..

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient