Lis 222020
 

zatím jen opatrně

V sobotu bylo tak krásně až jsem si řekla, že bych mohla po 14 dnech totálního odpočinku zajít do lesa a vyzkoušet kolenní klouby. A tak jsme vyrazili do Skutíčka a pak po zelené na chvíli do lesa. Nejsem zvyklá zde potkávat tolik milovníků chůze, vlastně jsem tu byla vždy sama, ale dnes to vypadalo na poslední záchvěv krásného počasí, a tak se v lese dveře netrhly.

První příležitost rozhlédnout se po krajině
(dáte-li si Otevřít obrázek na nové kartě, uvidíte víc)
Nádherná borovice míří k nebi
Z toho samého místa, ale do šířky. Na fotce je i posed. Ale ten asi nenajdete, i já ho spíš tuším než vidím…
Křídové skalní výchozy v lese za Skutíčkem
Trápí mne holé borovice. Proč těm žroutům nestačí smrky?!
Odpočinek na návsi. Než jsem se stačila vzpamatovat byli pryč… velký bílý bernardýn, mladá maminka s miminem zavinutým na prsou a černobílý oslík… stihla jsem je jen tak tak před vraty, tam vzadu u popelnic. Škoda, že jsem ten průvod nezachytila včas, ale zírala jsem na ten netypický obrázek bez hnutí. Ani mysli ani těla, jen vnímala. Po těch 14 dnech odpočinku od všeho jsem se docela zpomalila.

 Posted by at 19.44

  2 Responses to “Sobotní výprava do lesa za městem”

 1. Ty máš na ty průvody fakt štěstí.
  Jednou trpaslík s liškou, teď oslík s bernardýnem…no jak už jsem psal, ještě že to je zdokumentované.
  Jinak by ti mohly začít chodit obchodní nabídky na kvalitní “matroš” :-))

  Tu sobotu jsem taky ještě vyjel, ráno kosa a jinovatka, ale krásně modro, poslední letošní cyklovýlet a zalézám do zimního brlohu.
  Dnes teda asi ještě vylezu na točený 🙂

  • ČAU!!! Konečně komentář ! a jaký podnětný! Takto to vyhodnotit a shrnout dokáže jen málokdo, ani já jsem ty shodný znaky neviděla, že by to bylo ještě těmi dozvuky borelky? Ta únava se mě držela hodně dlouho. Ale už je pryč, jen jsem nějak zlenivěla, když jsem na delší čas otesala na kost takový to vyzařování zevnitř ven a ani jsem skoro nic nepřijímala. Ale teď jsi mě doufám probudil a něco zase občas blognu. My jsme vyrazili na chvíli ven v pondělí, to ještě šlo, dnes jsem chtěla dát tu svou patnáctku do Chrasti, ale ta syrovina mě odradila. Tak alespoň cvičím a přitom sleduju biatlon. Že bych až dojedou holky něco blogla? No tak, pochlap se zuzi, Už ten nečas dlouho trvat nebude. Za 3 měsíce budem chodit do hájku na bř. mízu. To uteče!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient