Čvc 282016
 

Liška a Zuzi

 

_DSC0455

Tak jsme se sešli! Liška a Zuzi na Blatinách v kavárně HOFR! Nás poznáte. Vlevo ode mne miláček a vpravo od Lišky její kamarádka.

_DSC0456

Na předchozí fotce se tváříme tak všelijak. Ale tahle se fakt povedla.

  25 Responses to “Setkali se na Blatinách!”

 1. zdravím všechny v Blatinách! vypadáte spokojeně 🙂 Takže přeji ještě hodně hezkých chvilek

 2. Hezký. Zvažte ještě možnost toho blogosrazu, i s miláškem! .-)

 3. Pěkný!! Dobře vám to fotí.
  A konečně jsme se sešli.

  • Díky a co tvoje fotky??

  • Ale na té druhé s kamarádkou vypadáte jako sestry. 🙂

   • Vždycky jsme na tuto větu nebo na dotaz, jestli jsme sestry, nebo v tanečních na “my jsme spolu netancovali? Tak to bylo se sestrou!” odpovídaly:
    “My nejsme sestry, my jsme dvojčata.”

    A většinou na to lidi nasadili divný výraz…

 4. Ha, poprvé Liška nenamalovaná!

  • Jak z těchchle fotek dokážeš poznat, jestli Liška je, nebo není namalovaná…?

   • Ruliso, vidět to je, fotka se dá pěkně zvětšit. Já to poznám taky. Já je mám namalovaný, jsou výraznější. Něco by ti o tom řekla Sej Roška :))

    • No já to teda nepoznám, protože Liška se maluje tak citllivě, že to mám problém poznat (uvědomit si to) i naživo, natož na fotkách. 🙂

    • Jinak že ty namalovaná jsi, to poznat je, ale ty se maluješ daleko intenzivnějc. Namalovaný vytrhaný obočí Liščiny kamarádky taky poznat je.
     Ale oči už bych si bez tušení, že k obočí asi i oči, tipnout neodvážila. Na to ty fotky zas tak dobrý v detailech nejsou a jsou hodně kontrastní, ve světlech přepálený, v barvě hodně přesycený, takže namalovanej nebo s pleťovou maskou trošku vypadá i miláček (to mi přijde trošku legrační, když to pojmenování tady čtu, vždycky se mi vybaví Pán prstenů:-).
     Ne, jsem dneska prostě všeobecně protivná, vidím. :-))

     • OK. Miláčkujeme i na veřejnosti. jsme zvyklí a je to pro nás už normální. ne tak pro ostatní. Není snadné zadržet přímou reakci. Někdo je nadšený, jiný podezřívavý atd… před dvěma týdny v rychlíku směr Hranice přistoupila ke mně do kupé mladá dvojice a také miláčkovala. Už nejsme sami :))))..

     • Na veřejnosti by mi to nepřišlo, to jen jak je to napsaný. 🙂 Když čtu, naskakujou mi dycky úplně strašně rychle strašný spousty asociací.

 5. eee, nepamatuju si to, ale tipla bych si, že jsem byla namalovaná obvyklým, spíš nenápadným způsobem.
  Ale nevylučuju, že jsem namalovaná nebyla,protože v létě,uvolněné Blatiny… to se klidně i nenamaluju.

  • Liško, jestli jsi byla namalovaná, tak jsem to nepoznala. Přišlas mi tenkrát v obličeji nahatá :)). Mohla bys nám na blogu prosím vyfotit před namalováním a po??? To by nás holky asi zajímalo. Rulisa tě zná tak i tak. Ale už se možná kvůli jedné rowdyho poznámce šťouráme klacíkem ve víš čem :)))…

   • Heh, znám, ale vůbec nerozlišuju, jsem na tohle tupan, vnímám daleko víc oblečení, pohyby, držení těla… Detaily ve tváři akorát když jsou hodně barevný. Asi jak jsem na dálku přisleplá a nenosím brejle. :-))

 6. Dobrá debata je to 🙂
  Kamarádka to obočí nemá domalovaný.
  Zrovna předdvčírem jsem ji viděla a zase se nezeptala, jak to obočí udržuje,jestli ho trhá sama. Já si ho trhám až od 29 let a jen trochu a méně často, než b blo ideální, ale momentálně mám levý jiný než pravý a to už mě znepokojilo. Asi se tomu budu víc věnovat. jenže pak hrozí, že přeženu levý, dotrhám k němu pravý, zjistím, že je to moc, zase vezmu levý… a to bych nerada.

  • Aha, já myslela, že je má i domalovaný, protože maminka si je dycky vytrhala do tenounký čárečky a tu pak obtahovala tužkou pro zesílení.
   Já netrhám nic, i tak ho mám málo, tak radši ať je, co je. Teda trhám, chlupy na nohách.

   • Kamarádka má čerstvý permanentní mejkap. Oči obkroužený dole i nahoře, ještě jde na obočí. Jsem z toho nadšená. Je to jemný a přece výrazné. Lepší než ty moje “tahy”. Asi si to dám k vánocům, ještě však nevím. V obočí už mám bílý chlupy, trhám je, potvory. Ruliso, ty si trháš chlupy na nohách?? Po jednom?? Teda to je divočina.

    • Asi po vícero, nevím, nekloukám se moc, hodím nohu vedle klávesnice, pustím si jeden díl nějaké detektivky, třeba šerloka holmse, a jezdím depilátorem sem a tam, dokud někde něco tahá. Až nic netahá, vyměním nohy.

    • Jo a bílý chlupy v obočí už mám taky. Vypadá to, jako by se mi ztrácelo. Ale nevím co s tím, protože permanentní mejkap by na mně vypadal jak pěst na(d) oko, když se jinak nemaluju vůbec. Jen jednou za rok na firemní mechecheche, to aby z toho chlapi měli šok a já si dostatečně užila ten obdiv. :-))

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient