Čvc 032018
 

a hele, co se objevilo se v poště

 

Už je to zase tady… dlouho se neobjevila ve schránce dříve tak hojná pozvánka na akci tzv. šmejdů. Až včera a v novém provedení. Tentokrát nabízí firma EGENS z Ostravy-Horní Lhoty svou přednášku o zdraví a bylinkách, dárečky na uvítanou a následně i produkty své firmy. Nejdříve detox za 20 000,- a poté další produkty (nikoli léky) na potíže při … různých problémech. Ty již za příznivou cenu 1970,-. Ale nejprve je nutný ten detox za dvacet táců.

Na svých stránkách uvádějí složení svých produktů. Vlastně to není nic co by nenabízela alternativní medicina, jen ten způsob prodeje a cena je zarážející. Připomíná to šmejdovské praktiky a má to odér podomního obchodu.

“Naše produkty prodáváme především na námi pořádaných přednáškách o zdraví a bylinkách, které provádíme po celé České republice. Na přednáškách Vám nejen představíme všechny produkty a vysvětlíme jejich léčebné účinky, ale také dokážeme poradit s různými zdravotními potížemi.”

img043

 Posted by at 5.48  Tagged with:

  6 Responses to “Šarlatáni z Horní Lhoty”

 1. Když jim na to někdo skočí, tak si to zaslouží.
  Blbost je prostě trestná, trestána přírodou tvrdě a nekompromisně a ihned.

 2. Tak tohle prosím neberu, protože terčem se stávají nevědomí důchodci, kteří tam jdou protože se nechají nalákat, že něco dostanou “zadarmo”. Nemají informace z internetu, protože je to v jejich době minulo a neumí se se svou jistou slušností ubránit těm dravcům jdoucím přes mrtvoly. To prostě není etické. Všechno se nedá svázat do zákonů a časem se ustálily jisté nepsané zákony slušnosti a morálky. Říkalo se Kdo nekrade okrádá svou rodinu. Teď je to povýšené na daleko vyšší úroveň a ti kdo na to nemají patřičné koule okrádat ve velkým alespoň se snaží ojebávat ty cílové skupiny co se neumí tak bránit. Nejsem přesvědčena že tohle jsou nějaké zákony přírody v praxi. Tohle není čisté jako u zvířat.

 3. Blbý, no. Bohužel lidi nemocní, co hledají aktivně (což je dobře), co by pro sebe mohli udělat, jsou zároveň i hdně zranitelní a často úplně rozklepaní a zoufalí a těm se šmejdské přípravky prodají snadno.

  • Víme, že ti prodavači iluzí jsou na to školení. Jak přečůrat ty nejzranitelnější. Co jsou třeba sami a jak píšeš, chtějí se ještě o sebe postarat.

 4. Trochu tragikomicky je ten darek.
  Poradac na leky od firmy,co nabizi bylinky na kazdou nemoc.

 5. to me nenapadlo, skvely postreh, sefe :)… (makam bez mysi a na cizim, jde to ztuha, ale zvykam si… )

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient