Říj 242022
 

Podzimní toulání

Krásný den! Úterý, 18. října 2022 jsme se nějak po dvanácté konečně vybatolili z baráčku abychom uskutečnili můj dopolední nápad vyrazit se zase po nějakém čase podívat co je nového na Řece. Zajeli jsme až ke hrázi, odkud nás ale za moment nějaký rybnikář vyprudil s tím, že v sobotu je výlov, tak ať už dnes preventivně přeparkujeme. Bylo to k smíchu, ale udělali jsme mu radost a poslechli ho.

Na Řece už je po sezóně ale podzimní nostalgie má také něco do sebe. Naplánovala jsem okruh: po hrázi po žluté lesem do Hluboké, projít ji silnicí, dojít javorovou alejí na modrou značku a po ní kolem rybníku Doubravník lesem na červenou, trochu se pokochat Ranskými jezírky a šup zpátky na Řeku. Tady dole to vidíte. Realita se ale od plánu značně vzdálila. Protože jsme se stále něčím kochali, divili se, sbírali houby, fotili, vybočovali z trasy na obhlídku prasečí obůrky apod.. , došli jsme do bodu na mapě označeného bodem CÍL a po posouzení situace jsme se urychleně vrátili stejnou cestou zpět. A tak máme důvod se sem vrátit a plán dokončit. A proč ne? Dnes jsem četla na seznamu titulek, že nás čekají nejméně další čtyři týdny příjemného počasí. A to se počítá! Ale jsem v klidu a žádný velký naděje ohledně počasí si dopředu nedělám. Stačí že mně včera večer ten můj meteorolog řekl, že pršet nebude a prádlo tudíž mohu přes noc nechat venku na šňůře. Ráno vstanu, otevřu ještě v pyžamu dveře, že se protáhnu na sluníčku jako kočka a koukám… ono prší. Tak jsem to šla sebrat a dát na půdu.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient