Led 202016
 

Pomož si sám, neboť nelze doufat, že se to spraví samo…

 

Naše klouby už ledacos zažily a určitě by si zasloužily regeneraci chrupavky. Jsem adaptibilní typ, a tak se snažím co to jde – nestěžuju si, přizpůsobím se a doufám v zázrak. To ale bylo předtím než jsem se potkala s expertem Miláčkem.

Miláček je vědec a vědecké metody aplikuje i v běžné životní praxi. Když je nějaký problém, soustředí se na jeho zkoumání.  Na internetu se ponoří do zatím zachumlané a stěží proniknutelné pavučiny. Čte texty, diskuze, sleduje videa, a to i v angličtině. Když se motanice rozplete, zjednoduší a vyjasní, určí Miláček priority a nastaví procesy. Takže to, co vám nyní předložím nejsou nějaké bláboly šíleného vědce, ale částečně ověřené metody. Ještě nejsme totiž  na konci. Ale jeví se to velmi slibně.

Zcela náhodou mi lékař zjistil v koleně artrózu 2-3 stupně. Omletá chrupavka, vápenaté nárůstky. Také pata na pravé noze zlobí, ostruha, potvora. Před cca 6 lety jsem to natvrdo rozchodila, aniž bylo nutné ozařování nebo cokoli jiného, a nyní se ta bolest a kulhání částečně vrátila. Takže jsem na sobě začala makat.

Před chvílí jsem souhrn doporučení posílala kamarádce a nic mi nebrání podělit se s našimi metodami i na blogu. Texty, na které odkazuji zároveň i kopíruji, neboť se mohou s časem ztratit…

  1.  Na zpevnění chrupavky užíváme ALAVIS TRIPLE BLEND – komplexní výživa kloubů pro koně. Nebojte se toho, výsledný efekt je ověřený mnoha sportovci i nesportovci.. Je to velmi účinné. Kůru provádíme 2x do roka, vždy tříměsíční. Užívat, jak stojí v návodu – dávkování pro hříbata do 100 kg, podle váhy člověka..je to přesně tohle balení: alavis triple blend
    https://profizoo.cz/eshop/ostatni-zvirata/kone/vitaminy-a-leciva/alavis-triple-blend-700-g?gclid=Cj0KEQiA_fy0BRCwiLaQ5-iFgpwBEiQA884sOYvLtuHo9ePzcm1zztMYZgZTlH-t91UVBvpWzoZIocgaAmMP8P8HAQ 
  2.  Dále si vyrábíme ŽELATINU, to můžete celý rok, žádné vedlejší účinky nehrozí, jen ty pozitivní, poučili jsme se zde:

Existuje velmi jednoduchý, rychlý a levný recept na odstranění bolesti zad, kloubů a nohou a to během jednoho měsíce pravidelného užívání obyčejné želatiny. Lidé, kteří tento recept vyzkoušeli dokonce pocítili ustupující bolesti již během prvního týdne. Pokud máte podobné problémy s bolestmi v kloubech, zádech, nohou nebo krku, je tento recept určen právě vám nebo vašim přátelům a rodině.

Recept je následující: Kupte si v obchodě 150g želatiny v prášku nebo v plátcích. To je dávka na dobu 1 měsíce. V případě, že máte plátkovou želatinu, tak ji večer zalijte (5 g želatiny = 3 plátky) čtvrt hrnkem studené vody. Promíchejte a nechte stát až do rána (mimo lednici) Želatina nabobtná přes noc do želé. Ráno vypijte vzniklou směs na lačný žaludek. Můžete přidat oblíbený sirup, med, ovoce nebo smíchat s jogurtem. Zkrátka jakkoli vám konzumace bude vyhovovat.
Pakliže jste použili práškovou, měla by se ještě uvařit. Pokud máte želatinu v prášku, je třeba ji uvařit dle návodu (také 5g želatiny = 2 rovné lžičky). Nechte ji vychladnout a ráno užívejte na lačný žaludek. Již po týdnu můžete v závislosti na typu a stupni vašeho onemocnění začít vnímat ustupující bolesti v zádech, kloubech, nohou i šíji.
Průběh léčby je jeden měsíc a vhodné je kůru zopakovat po 6 měsících, tedy 2x do roka.To je způsob, jak obnovit „mazání“ kloubů.
Mnoho lidí tomuto receptu nevěří, protože se jim zdá až příliš jednoduchý. Obracejí se na drahou a devastující chemii, která stejně moc nepomáhá. Kdo z přátel tento recept vyzkoušel, mi potvrdil opravdu viditelné změny.
Proč je želatina tak dobrá pro klouby? Želatina je produkt živočišného původu, který se získá zpracováním pojivové tkáně hovězího skotu – šlach, kostí a chrupavek a tím se získá kolagen v té nejčistší podobě. Ten má pozitivní vliv na stav našich vnitřních vláken a malých cév.  Obsahuje dvě aminokyseliny: prolin a hidrosiprolin, které mají pozitivní vliv na obnovu pojivové tkáně. Želatina je schopna podpořit růst a rozsah pojivové tkáně, což je velmi důležité u nemocných kloubů.
Želatina je užitečný produkt pro zlepšení zdraví:
Posiluje klouby a srdeční sval
Zlepšuje metabolismus
Zvyšuje duševní schopnosti
Udržuje zdravou pleť
Dodává pružnost a pevnost šlach a vazů
Brání vzniku osteoporózy a osteoartrózy
Vede ke zlepšení růstu a struktuře vlasů a nehtů

Nenahraditelná při dysplazii

Více se dočtete slunecnyzivot.cz/2015/05/recept-na-odstraneni-bolesti-zad-kloubu-a-nohou-za-7-dni/ © Slunečný život

Recept jsme si upravili, aby byl přípravek chutnější:

Rozmixujeme nejprve 2 banány, pak přidáme do mixeru 250 g tvarohu, trochu kakaa, skořice, medu a olivového oleje a znovu rozmixujeme. Na začátku můžeme přidat 1 dcl vody pro lepší tekutost a snadnější mixování.

Ve 2 dcl horké vody rozpustíme 1 balíček želatiny (od firmy Natura nebo Labeta), přilejeme do rozmixované směsi a promícháme. Uložíme pro ztuhnutí do ledničky. Konzumujeme (2 osoby) po dobu 2 dnů. A jedeme nanovo….

3.    A tohle je další vychytávka,  Je to pracnější, ale určitě účinné pro zdraví na více frontách –  KŮRA PRO ODSTRANĚNÍ VÁPENATÝCH USAZENIN Z KLOUBŮ

Odstranění vápenatých usazenin z těla česnekem a citrónem Prof. Gerd Unterweger

Jsou-li cévy v mozku a srdci zvápenatělé, pije se denně 0,2 cl (malý panák) výtažku z asi 30 oloupaných stroužků česneku a 5ti malých, nakrájených a neoloupaných přírodních citrónů (bio).

Pokud nemáte jistotu, že není povrch kontaminován pesticidy a dalšími látkami, které nejdou umýt čistou vodou, můžete použít VegiWash, který má 97% účinnost.

Všechno se v mixéru zpracuje na kaši, dá do jednoho litru vody a přivede se k varu. Ale nechá se jen jednou “převařit”. Potom se zcedí a nalije do lahve. Uchovává se v chladu. Denní sklenka se pije před nebo po hlavním jídle.

Již po třech týdnech denního užívání pocitíte v těle příjemné omlazení. Zvápenatění a jeho vedlejší příznaky jako jsou zhoršené vidění či slyšení – se zmenšují a postupně odcházejí.

Po třech týdnech kůry by měl člověk kůru na osm dní vynechat a pak opět tři týdny pokračovat. Pak se dostaví pronikavý úspěch. Tuto levnou neškodnou a léčivou kúru by měl člověk každý rok opakovat.

Nepříjemná česneková vůně není vůbec cítit a účinek citrónu s česnekem se projeví naplno. Člověk může zase dobře spát a nemusí v noci “pobíhat”. Vápník se rozpustil.

Česnekový elixír se také dobře osvědčuje při paradentóze.

4.     Lidské tělo má obrovské schopnosti regenerace, ale klouby nemají žádnou cirkulaci pro přívod živin, ty se do nich musí dostat jedině pohybem – nejlépe pohybem, který je nezatěžuje a neopotřebovává. Proto je důležité KOMÍHÁNÍ A NEJLÉPE SE ZÁTĚŽÍ – my máme zátěžové pásy kvoukilogramové.

http://www.decodoma.cz/Zatezove-pasy-2-ks-hmotnost-2-kg.html

a ještě odkaz na video, kde jsme okoukali komíhání… je sice v angličtině, ale i jazykově nevybaveným poslouží svou názorností.

A nakonec jedna rada: BUĎTE TRPĚLIVÍ! Kompletní obnovení chrupavky by mělo proběhnout do dvou let. My máme za sebou půl roku a oba pozorujeme pozoruhodné zlepšení. Bolesti kloubů jsou pryč a neobjevují se ani po 15 km pochodu. Tak na sobě makejte a vydržte. Nevzdávejte to.

Nezištně jsme se s vámi rozdělili, ale neručíme za škody vzniklé nesprávným použitím našeho manuálu. Rozhodně by měla v jednom šiku s těmito opatřeními následovat i pestrá strava a případné snížení hmotnosti jedince na ideální BMI …

Přátelé, dnes máme 14. 4. 2016 a počet návštěv na tomto textu každým dnem stoupá. Ale nikdo nic neříkáte, to nás mrzí. Rádi bychom měli zpětnou vazbu a bažíme také po vašich zkušenostech. Podělte se s námi. Díky!

– Nemusí to být hned, třeba až získáte nějaké zkušenosti, tak se prosím ozvěte.

  4 Responses to “Regenerace kloubů”

  1. Taky jsem se dnes postaral o své chrupavky, sežral jsem u řezníka čtvrtkilčo kolena na pivě.

    • Taky dobré a měl jsi přitom určitě i moc dobrou náladu, a předtím jsi se na to těšil. Posílil jsi klouby a ducha a to se počítá!!! Jen sejde sníh, sejdeme se a spojíme to i se zážitkem v nějaké hospodě. Už se na vás těšíme. Dlouho jsme se neviděli…

  2. To s Alavisem potvrzuji. Mám už druhé balení a funguje

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient