Bře 242016
 

Malina Brothers

Po mnoha letech jsem si dopřála trampský koncert. Protože jsem náhodou objevila na YT tuhle písničku a už nebylo cesty zpět… chtěla jsem ji slyšet naživo:

malina

Bratři Malinové, tedy banjista Luboš (Druhá Tráva), kytarista Pavel (Žalman a spol.) a houslista Josef (Monogram), se společně sešli na pódiu v unikátním projektu nazvaném Malina Brothers, ke kterému přizvali ještě kontrabasistu Pavla Peroutku (Spirituál Kvintet).

V pondělí hráli v královehradeckém Adalbertinu, a to jsem si nemohla nechat ujít. Vyrazili jsme hodně brzo a přišli úplně první ze všech diváků. Bratři už zkoušeli, a tak jsme se vetřeli do Velkého sálu a několikrát si je v klidu vyfotili. Byli jsme rádi, že nás nevyhodili a nakonec jsou to ty nejpovedenější fotky.

Pomalu se začali scházet diváci a já sledovala, zda některého postaršího čundráka (a jiní tu vpodstatě nebyli) nepoznám… Hradečáků bych měla znát hafo, ale velmi dlouho jsem je neviděla… poznáme se? Nene, znali se tu mezi sebou snad všichni příchozí, jen my stáli osamoceně opodál… a NIC – nikdo nám neřek AHOJ! Jen jedna si mě, když se prodírala řadou dál, s někým spletla…

_DSC9160

Copak se to tu chystá.. to bude určitě nápovědní budka!

_DSC9159

Záběr ze zkoušky

_DSC9159 - kopie

Výřez. Machrovala jsem z foťákem a nemohla ho spustit. Nojo, zapomněla jsem si tam dát baterie. Ještě že miláček si to jinak ošetřil..

_DSC9158

Kluci jsou skvělí, hrají jak o život. Zleva: Pepa, Pavel, Pavel Peroutka a Luboš Malina. Luboš je z nich nejzkušenější.

_DSC9158 - kopie

Hrají všechno. Trampské i bluegrass

_DSC9157

Ještě ze zkoušky…

_DSC9164

Už z koncertu.. bylo narváno a jelo se s přestávkou skoro 2 hodiny

_DSC9162

Všichni kluci pocházejí z Náchoda. Kdoví zda znali Juana? Předloni zemřel..
Ale znají Skunka a Huňáče!! A jejich písně. Stále o nich mluví, a tak jsem si jejich jména zapamatovala.

_DSC9161výřez

Že by to byli 3 bratři?

_DSC9165

Loučení. Opravdu poslední sbohem. Po 3 přídavcích. Bylo to SUPER!!

Natočili jsme dvě videa, tak se mrkněte:

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient