Led 312018
 

alespoň na tomhle blogu

I po volbách se novináři jen tak nehodlají pustit tématu a probírají kdeco… A všimli si i vítězného Zemanova palce, který překvapil i mne. Jakoby těch palců už nebylo dost… ale expert naznačil, že tento zemanovský značí i něco navíc – zesměšnil jím Drahoše. Sebral mu gesto kampaně.  A je to tak. Zeman je starý lišák a nebojí se.  Je hrubšího zrna a má to na háku. Vzpomněla jsem si ještě na jednu věc… v zemanovském hotelu dal slovo novinářům a hned toho prvního naprosto nevybíravě urazil. Nazval ho mutantem a ještě něco dodal, nepamatuji se… Dost mě to zarazilo, v souvislosti s jeho předchozím veřejným závazkem pro příští pětiletku, že už bude hodnější. Bude pro něho těžké svůj slib dodržet, když má stále tolik vtipných nápadů a menší smysl pro to, který z nich si nechat raději pro sebe.

  7 Responses to “Poslední sbohem prezidentským volbám 2018”

 1. Ale on nemá zásobu vtipných nápadů, on má nevymáchanou hubu!

  • Ale no tak… je to složitější než to odbýt jen nevymáchanou hubou. Byl opojen tou vítěznou chvílí, a tak se potřeboval momentálně uvolnit a vyplivnout jedovatou slinu na novináře které nemá rád. A jeden to odnesl za všechny. Spolkl to, to se mi moc nepozdávalo, ten novinář byl srab… Z opačného tábora vane pýcha elit a v pondělí jsem se to nepokrytě ventilovaloi v Artzóně na ČT v úvodním rozhovoru.. To je mi milejší zemitej Zeman.

 2. Skvěle napsáno.
  Jen k tomu novináři: starší lidé některé frekvence už prostě neslyší. Sám s tím mám problémy.
  A toho mutujícího novináře nenazval mutantem, ale právě mutujícím. Když má muž hlas jako dospívající dívčinka, je to prostě problém.

  • OK, už jsem si to zpětně neověřila, mutující je o fous lepší než mutant. Taky jednoho takového znám a ten už se s tím naučil žít a neřeší to. Sám to hlásí dopředu a nediví se, když ho někdo v tel. považuje za ženskou. Horší je, že nebyl soudnej a řečnil na smutečce. Záhy s tím skončil. Mrknu na ten odkaz…

   • Podle toho, co proběhlo početnými servery v doslovné citaci, nazval Zeman novináře skutečně mutantem.
    Nevěřím, že by si nebyl vědom, že tohoto tvaru slova se pro mutujícího nepoužívá. Stopro to byl zas jeho dvojsmyslný vtípek.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient