Pro 032013
 

Posbíráno

 

 

Znáte svého strážného anděla? Teče-li vám do bot, přivolat si ho je prý tak jednoduché…

Vstup: Najděte si doma pohodlné místo, zavřete oči a uklidněte svoji mysl. Soustřeďte se na dýchání. Když jste uvolnění, stočte myšlenky na nějaké překrásné místo, které ve vás vyvolává ty nejpozitivnější pocity. Jaké, je jen na vás.

 Výběr: Tam si představte na průsvitné šňůře pověšené papíry s nabídkami služeb jednotlivých andělů. Nerozmýšlejte se a intuitivně po nějakém sáhněte. Chvíli čekejte, až se objeví přivolaný anděl. Poproste ho, aby vám pomohl. Když bude souhlasit, podá vám ruku a vy si jej můžete odvést zpátky domů.

Prosba: Nyní již můžete z meditačního snění procitnout, anděl u vás stále bude a vy ho budete přímo cítit. Potichoučku mu pošeptejte, co od něj potřebujete a několikrát to opakujte. Anděl vaše přání splní a zůstane u vás tak dlouho, jak ho budete potřebovat.

Komunikace:  Anděl je bytost, která s vámi nemusí a nejspíš nebude přímo mluvit. Odpovídá vám v náznacích, symbolech a většinou beze slov. Když se zeptáte na konkrétní věc, soustřeďte se na svůj vnitřní hlas. Někdy vám může připadat, že si odpovídáte sami, ale je to andělská odpověď. Jindy vám může být odpovědí například zafoukáni větru, jakýkoli zvuk…  Abyste mohli rozumět andělské komunikaci, musíte věřit a chtít chápat symboly. Zvyknout si na tento druh dorozumnění.

Dopis: Jak je to s e-mailem nevím, ale prý svému andělovi můžete napsat klasický dopis, kde upřímně vylíčíte co vás trápí. Dopis nechte ležet přes noc u postele. Anděl prosbu vyslyší a pomůže vám. V následujících dnech to poznáte.

A svého Anděla si můžete i pojmenovat.  (zdroj)

Na podporu andělů vyšla letos v nakladatelství Albatros kniha Petra Chudožilova Příliš mnoho andělů.  Na úplném konci se praví  (citace)):

..Vrátili jsme se dovnitř. Přítel přiložil do kamen. Zahučelo v komíně. S pousmáním si k nám přisedla stará přítelova matka. Ani ona nemluvila. Mlčky jsme přihlíželi, jak soumrak zvolna bere předmětům v pokoji jejich skutečná těla a činí z nich pouhá zdání. Moje duše byla otřesena. Byl to labutí křik? Trubka? Hrdelní volání maďarského anděla? Může anděl mluvit maďarsky? Jestliže ne, jakou řečí se mezi sebou dorozumívají? Opravdu spolehlivou odpověď na tyto otázky jsem nikdy nedostal. To je právě to veliké tajemství! Na zázraky nejsou žádné spolehlivé záruky! Přesvědčivé důkazy vždy chybějí! Naštěstí! Spolehlivě zaručený zázrak by už nebyl vůbec žádným zázrakem. Bez naděje na zázraky bychom vůbec nemohli žít.

30.7.Budilna tyto

BuvilaVila ing. Václava Budila architekta Jaroslava Fragnera. Líbí se mi strohé funkcionalistické stavby. Tahle Buvila v Kostelci nad Černými lesy má v sobě navíc kouzlo neobvyklého. Lávky, schůdky, terasy, balkony. Je toho na jedné stavbě dost a lze si vybrat místo na meditaci s Andělem podle momentální nálady. Ale nepočítejte s tím, že se vám hned napoprvé podaří navázat kontakt.

Zdroj a zdroj

Tahle karikatura se povedla. Štěpán Mareš, kultovní výtvarník komiksu Zelený Roaul v Reflexu, se upsal před volbami agrárníku Babišovi. V jednom z jeho plátků, v tom prvním, co je k dostání zadarmo, 5plus2, zveřejňuje každý týden politický strip Sérum pravdy. Novináři to mají také těžké, nejen sochaři. Rodina jíst musí plus nějaká nadstavba, a tak loajalita k zaměstnavateli nemůže být prázdným slovem. Loajalita a autocenzura. Ale usmívající se Svoboda se mu povedl. Zvláštní je, že autor námětu není uveden, jen “kresby”. Snad kolega Komárek??

serum

 

 

 

 

 

 Posted by at 8.57

  4 Responses to “Posbíráno”

  1. Tady to nějak zamrzlo. Asi už nejsi rozvedená, tak nebloguješ.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient