Čvc 152019
 

málo času a voda stoupá. I přesto na sobě makám. Váš Tonda

Ministerstvo kultury… to je džob! Tento rezort, který by měl spravovat českou kulturu, k níž náleží mimo jiné i uzel různých éterických a konceptuálních výtvarníků a seriálových herců  a tvrdé jádro konzumních estrádních komediantů putujících od města k městu se svými úspornými komediemi a jedním známým jménem jako tahákem pro nepražská pódia…  a také obhospodařující tu masu obskurních festiválků a přehlídek, které vozí kulturu do malých měst…a  kam spadá vše nejen kulturní ale i kulturně-nekulturní, by měl podle mého soudu zastřešovat člověk-osobnost vybočující z té vládní masy úřednických týpků. Měl by mít zkrátka umělecký šmrnc a umělecký instinkt! Antonín Staněk je pravý opak toho. Netuším kde ho vyhrabali, ale z této volby soudím, že ministerstvo kultury je každýmu tak akorát u zadku, že se tam zkrátka hodí každej kdo je zrovna volnej.

“Ale když už jsem u vesla, tak to na chvíli zkusím a budu se toho vesla držet jak to jen půjde. A seženu si svého Marka Prchala!”

staněk př

Takhle jsem začínal… s vizáží politruka z éry socialismu

jarvis_5cc74949498ec24572412940

Jak se více zalíbit, získat popularitu?! Chce to vizážistu a posílit svou pozici na sociálních sítích. Omladit se a být méně škrobený. Něco jako Rittig?, mikinu Versáče a blahosklonný humor? Ne, to je moc, stačí trochu. Nasadit brýle, vyholit skráně, zajít pro dobrý oblek…  a něco veselého a provokativního utrousit na Twitru. Hoši, jdu do toho!

751467-top_foto1-hzqtb

Jak se vám líbím? Je to lepší, ještě nasadit úsměv, to zabírá. A nebát se toho! Tondo, odvahu!

st

No, já myslím, že jsem ušel pěkný kus cesty!  Brýle, obleček,  na hlavě kohoutek…. nerad to tu opouštím a přenechávám Šmardovi.. teď, když jsem se tak zkulturnil a dal do pucu! 

hamacek-1_23

759166-top_foto1-n3d9x

Kolega Hamáček také vypadá líp když si oholí skráně, ale zatím tak daleko jako já nepostoupil… a to je o více jak 10 let mladší!!! Měl by si ze mne vzít příklad!

Váš Tonda

 

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient