Srp 042014
 

každý máme “něco” a co máte vy?

 

Stejně jako si zpěvák BONUS přivydělává v brávíčkových komiksech, Tomáš Sedláček si našel také svoji parketu.  Když se nikdo nedívá, stává se z něho model v akčních letácích supermarketu. Je to lišák!

by_michaela_danelova

sedl

 Posted by at 18.17

  6 Responses to “Odvrácená tvář ekonoma Tomáše Sedláčka”

 1. Kua, nechtěli by mě taky někam za nějaký slušný obolus nafotit? Nějaká ta pětka by se šikla;-)

  • Aby ne! Ale musíš mít jákési charisma, třeba jako Sedláček nepoddajného ruského mužika s velkými ambicemi :). Pomohlo mu dost to zvýšení horního patra, nu není od věci si zjednat služby stylisty. A umět udělat ten hypnotizující kukuč. Pak se o tebe supermarkety poperou :)..

 2. Jo on má teď fousy…

  Není to ani týden, co mi někdo líčil, jak právě s tímhle mužem kdysi někde cestoval … jenže já zapomněla, kde. A to jsem ani nepila alkohol. Mám okno i beztoho.

 3. Liško, v novým imidž vypadá jak démonický Rasputin, a vida jak je hned v kurzu.

 4. Hned v reklamě! :)A jakej má pestrobarevnej kufr, panečku, toho bych s ním chtěla vidět.

  Já právě ani nevěděla, že má fousy, naposeld jsem ho zaznamenala, když je ještě neměl. Seděl vedle mě u stolu v nejmenované kavárně / hospodě u Hradu. Ale nic nebylo, pořád neco psal do notebooku 😀

  • Také bych ho chtěla vidět, s tím letním oblečkem i s tím kufrem. Je škoda, že nic nebylo, měl se víc rozhlížet. Jeho škoda!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient