Čvc 162013
 

ale hodně pozitivního!

Dostala jsem poštou zprávu, že objímání a spaní pod jednou peřinou lidem svědčí! A nebojte se chrápat. Ono se to časem samo upraví.

Zdroj partnerského štěstí

Zajisté pravda pravdoucí…přitulit se může být zdravé.
Podle výzkumů z Pittsburghu jsou páry spící spolu v jedné posteli zdravější a šťastnější než ty, které mají ložnice oddělené. A to i tehdy, když jeden z partnerů chrápe. Spánek s milovaným partnerem v jedné posteli totiž působí hluboce na psychiku člověka už na fyziologické úrovni. Při spaní s osobou, již máme rádi, se výrazně snižuje hladina stresového hormonu kortizolu v krvi, protože se rychle dostavují pocity bezpečí a jistoty.Dlouhodobé působení kortizolu na organismus souvisí se zvýšenou hladinou cytokinů souvisejících se vznikem zánětů, jež vedou nakonec k chorobám srdce, depresím a autoimunním poruchám. A právě spaní v jedné posteli s partnerem snižuje hladinu kortizolu, tím snižuje hladinu cytokinů a chrání tělo před zmíněnými obtížemi. Spaní ve dvojici v objetí zvyšuje také hladinu oxytocinu (hormonu lásky) v mozku. Ten zase posiluje pouto mezi partnery. Oxytocin také podporuje zdravou sexualitu páru a emocionální propojení, navozuje pocit klidu a bezpečí a působí blahodárně na psychiku člověka. Oxytocin je hormon uvolňující se v lidech při tulení a mazlení, pocit jistoty, bezpečí a radosti vyvolává rovněž v dítěti a matce, když se spolu tulí a mazlí.
Pocit klidu a bezpečí
Dechovka je věčná! U Zborova a něco extra. Znáte Heina???

Heino (narozený 13 prosince 1938 jako Heinz Georg Kramm) je německý zpěvák populární hudby (Schlager) a tradiční Volksmusik (hudba pro lidi). Poté, co prodal celkem více než 50 milionů nosičů záznamů, je jedním z nejúspěšnějších německých hudebníků všech dob.

Známý je nejen svým barytonem,  ale také svými mimikry (kombinace blond vlasů a tmavých slunečních brýlí).  Uff, nepřipomíná vám Eltona Johna v německém provedení?? Heino žije v městečku Bad Münstereifel, kde má svou vlastní kavárnu. Poslechněte si,  jak umí navodit správnou náladu! Kdo z vás na to má???

Tak co, už je vám líp? Rozdováděli jste se? Zklidněte se objetím pod jednou peřinou a buďte šťastni! Howg.

 Posted by at 18.15

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient