Bře 022018
 

ale kdo nás rozsoudí??

Nestihla jsem se naobědvat, a tak rychle, už v kabátě čepici a botech, jsem hmátla po banánu, strčila ho do tašky a v práci sotva jsem dosedla, banán jsem oloupala a s chutí se do něho zakousla. Vtom se rozletěly dveře, vešel Jiří a řekl… no, to raději nebudu opakovat co řekl…  ach jo… vzpomněla jsem si v té souvislosti na jeden starší bizarní klip, kde banán hraje hlavní roli, a kupodivu ho nikdo neznal… a neznal ho ani později doma miláček. Tak jsem mu ho vyhledala:

Řekl dobrý! Ale já mám lepší:

A pak si vzpomněl na jeden český, a ten já miluju taky!!!

A čím bych ohromila já??? Miluju Ventolína. Je bizarní, má retro kterému věřím, skvěle tancuje, ale nejúžasnější na něm je, že všechny jeho klipy mají ventolínstyl a je proto velmi těžké vybrat jen jeden, který bych upřednostnila před ostatními. Mám ráda Totem (kvůli tanci), ale do “soutěže” hlásím universálnější  Disco Science, mající šanci oslovit více diváků.

Neshodneme se. A komu dáte svůj hlas vy? V neděli večer to sečteme.

 Posted by at 20.20

  One Response to “Napadlo nás zasoutěžit si”

  1. Tak to zůstalo nerozhodně!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient