Lis 102012
 

a jiné věci

Pytle pod přístřeškem

Prostudovala jsem v komentáři předešlého textu uvedený link o kompostování a rozhodla se po zvážení poslední várku shrabaného listí ze zahrady, provedu dnes nebo zítra, zkompostovat. Promísím jej s organickým odpadem ze zrušeného jahodiště. O výsledku vědeckého experimentu podám na jaře zprávu.

Tyto tři pytle mají zvláštní privilegium – spočívají na lavičce. ( Jedná se o náhodný výběr)

Na dnešek se těším.  Dávají někdy kolem poledne Architekturu a pozdě večer večer dokument o Magorovi (natočený ex post), rozporné osobnosti, muži, kterého si cením pro jeho neopakovatelný přístup k životu. Neopakovatelný protože byl sám sebou vždy a za všech okolností, a na takovou upřímnost má málokdo.  Byl si věrný. A tak žil přestože tím „destruoval“ sám sebe a nešetřil své blízké. Tak i tak.  Žít v jeho blízkosti nebylo určitě snadné, ale v rozmanitosti je krása. Magor byl jen jeden.  Jak ten svůj život mohl jen ustát? A jak jeho nejbližší?  To vše na ČT2.

 Posted by at 7.06

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz