Bře 132013
 

se Seznamem

Rozhodla jsem se, že s tím vyjdu ven, protože se o TOM tehdy, na 14. února vůbec nikde nepsalo, jen na adminském blogu Seznamu, a to si ještě ta dáma stěžovala.

Probudila jsem se do dne sv. Valentýna a při prvním rozkliknutí pošty na Seznamu jsem se udiveně zahleděla na krásnou novou růžovou tapetu s decentním dekorem srdíček v hlavě e-mailu. Zhluboka jsem se nadechla a s růžovým pocitem štěstí dumala, jak se tam ta krásná tapeta dostala. V předmětu zprávy bylo navíc několik malých červených srdíček. Na druhém konci řešil stejný problém Miloš. Jak jsem se později dozvěděla. Kolem poledního nám tapeta zmizela a nešla obnovit. Ani po intervenci na Seznamu. A večer jsme vypátrali jak to vlastně bylo:

http://napoveda.seznam.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=15395&p=62423&sid=fb6c6e7ac601ba2b07a8d29d21478899

Objevovala se jen u mailů posílaných uvnitř Seznamu, které obsahovaly slova související s Valentýnem, jak vysvětluje Helpdesk moderátorka Helga. Někoho to štvalo, ale nám se to líbilo:-)!!!

Vzpomněla jsem si na Valentýna v souvislosti s dnešní událostí, kdy jsem poslala omylem e-mail se spoustou klíčových valentýnských slov na reklamační centrum T-mobile.  V té souvislosti bych chtěla dodat, že jsem již měla k dispozici kód ke změně operátora, když se mi dostalo takové velkorysé nabídky od toho původního, od kterého jsem už už prchla, že jsem se ráda vrátila zpět do jeho stáje.  (vodafone). Proč to safra nešlo dřív! A jak jsem byla v ráži, zrušila jsem i pevnou linku, kterou jsem snad už jen z té z nostalgie stále udržovala…

 

 Posted by at 19.15

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient