Zář 152023
 

fotky z rozloučení

Saul se byl spolu s Rulisou s Liškou v Praze rozloučit a poslal fotografie z Liščina obřadu –

Foceno venku před smutečkou – Nová obřadní síň v Praze na Olšanech středa 13. září 2023 ve 13.40. A připojil i kytici pro Lišku nejen za ně dva, ale i za nás všechny blogery. Jak to stálo na stuze. Díky.

Liško, odpočívej v pokoji…

  2 Responses to “Liška.. poslední ahoj”

 1. Moc děkuju, že jste tam byli a rozloučili se za mnoho lidí, blogerů, ale taky trochu i za ty, kteří třeba ani nemají blog, ale spoustu blogů čtou a těší se na nové příspěvky a mají k blogerům často dlouholetý “vztah”.
  Čtu Lišku a mnoho podobných a příbuzných blogů víc než deset let… čtu, ale nekomentuji.
  Hodně jsem na ni myslela u její anabáze s léčbou a její odchod mě hodně sebral. Přestože jsem ji neznala osobně, je to, jako bych ztratila známou.
  Jsem ráda, že jsem se dopátrala postupným klikáním na její známé blogery odpovědi na to, co se stalo. Je mi těžko.
  Jsem vám vděčná za zveřejnění parte, za rozloučení se, za květiny, za fotky. Měla podle všeho skvělé kolegy, přátele a známé, jak by ne, když byla citlivá, chytrá, nadaná, kreativní, sebeironická a vtipná. Bude mi/nám moc chybět.
  S díky za vše, Lucie Krátká.

  • Lucie, děkuji za nás všechny, děkuji za tvá slova, je dojemné je číst. Díky. Ano, bez Lišky už to tady nebude jako dřív. Připadám si osamělá.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient