Čvn 282017
 

Hlavně v Hranicích na Moravě, Drahotuších, Lipníku nad Bečvou, Teplicích nad Bečvou atd…

Píšu v karavanu na letišti v Drahotuších. Je plachtářská sezona, a tak jsme zde. Já mizím domů jen za prací, a té v poslední době moc nebylo, a když nějaká byla, tak se dalo bohudík včas odjet. Dala jsem se na samotářské chození, chodím trasy tak 20-25 km a pokaždé s nějakým bonusem. Jsou různé… malá změna trasy, prozkoumání blízké lokality mimo značku, konzumace lázeňských oplatek atd…  Největšimi bonusy jsou však drobná setkávání s lidmi. Čím déle chodím, tím je to v tom směru zajéímavější… Fotek mám spoustu, už upravených, ale jsou doma na miláčkově záložáku. Teď jsou vedra, tak nefotím, chodím jen nalehko – s penězi, mapou a mobilem. Ani flašku nenosím, vždycky někam dojdu, kde se dá napít, no ni??

Tak já mizím… dám pár bazénů v požární nádrži a jdu zkoumat Hranice. Dnes jsem si to vymyslela dobrodružné a chci být v dosahu. Hlásili nějaké bouřky.

Čau zuzi

 Posted by at 6.46

  8 Responses to “Kde jsem?!”

 1. A fotíš tím mobilem?

  To je ten foťák tak těžkej velkej?

  Dneska jsem si vzpomněla na tebe a Barcelonu, protože u nás na náměstí budou Katalánci dělat věž sami ze sebe, poprvé nás. Za chvíli tam jdu.

  • Ahoj Liško, já ráda nalehko a když nefotím, tak si to víc užívám. Foťák mám těžkej a když to stojí zato, vrátím se tam… Horu lidí jsem viděla na Novinkách.cz, v Barceloně jsme na to nešli, nějak to nevyšlo, stavějí to u Katedrály, o svátcích..Třeba velikonočních.
   Už jsem zase doma, dnes jsem promokla spolu s batohem na kost, to byla přeháňka — na třikrát… Saul by to potvrdil :))), pokud makal v Hranicích.

 2. Tak ty jsi doma a já ti dnes ráno mával.
  Bydlela jsi v tom bílým karavanu,co je za ním nějakej stan a před ním velká cedule “prodej karavanů”?
  Kolem letiště jezdím do práce.
  Přeháňky včera potvrzuju,ale s tím makáním…no,prostě byl jsem v zaměstnání:-)
  A tady tip na výlet:
  http://www.muzeumvalassko.cz/objekty/zamek-lesna/
  sice trochu za hranicemi Hranic,ale zas tak daleko ne a je to tam hezký.

  • Ahoj Saule, tak to jsi mával špatně, tam jsme karavan koupili a přemístili o hangár směrem k Hranicím. Stojíme hned za tou obrovskou zarostlou kupou. Tam mávej. Safra, tak ty dojíždíš, no ale je to jen hodinka. Ale neboj, já zase přijedu :). Až se ustálí počasí a doma nebude práce.

  • Lešná… loni jsme byli s Emmičkou v ZOO Lešná, tam se nám líbilo, hlavně když jeden opeřenec opustil výběh, to nás bavilo se s ním zkoušet vyfotit… o zámek jsme ale ani nezavadili, přiznám se. Naposledy jsem tam byla když jsem studovala v Gottwaldově na kožařské. Dokonce jsme s kamarádkou na zámku přespali… nepamatuju si už vůbec nic, zajedeme tam, ale bez noclehu. Asi bychom se už nedoplatili…

 3. 40min 🙂

 4. To je jiná Lešná Zuzi.
  To co jsem ti posílal je kousek od Valmezu a za Hranicemi.
  Je to takovej malej zámeček s pěkným parkem.
  Ačkoliv mám okolí x krát projetý,byl jsem tam letos poprvé.
  Taky jsem si to furt pletl se Zlínskou Lešnou

  • To jsem blázen… podívám se na to později podrobně, to jsem netušila že jsou Lešné 2!! U toho zámku kde jsme spali byla nějaká malá ZOO s oborou. Jsem z toho zmatená :). I když … u té ZOO Lešná loni vlastně žádný zámek nebyl… musím dnes něco dát na blog, mám fotky z toho minihrádku Kunzov, měla jsem štěstí…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient