Led 212019
 

Celkový přehled

2. den

Ráno jsme se probudili do pošmourného dne. Podle předpovědi mělo pršet, tak uvidíme, jak to dopadne. Každopádně jsme odhodláni absolvovat celý dnešní naplánovaný program. I kdyby trakaře padaly. Vyrážíme a měníme místo přechodu česko-polské hranice. Míříme z Chmeľové do Becherova a odtud je to už jen kousek na hraniční přechod v sedle Dujawa.

Jsme na místě a začíná pršet. A tak to už zůstalo. Propršel nám celý den. Málo, hodně, někdy s přestávkou, ale za celý den jsme se neosušili a naše nohy byly neustále v mokru. Předpověď se nemýlila.

Zvládli jsme to a hlavní věc byla, že jsme tu mokrou nepřízeň neodstonali a další den mohli pokračovat.

Dnes nás čeká 11 hřbitovů a ne vždy v dokonalém stavu. Našli jsme je všechny, i když jeden napodruhé a dva se štěstím podle specifického značení. Ale každé obtíže jen zesilují pocit radosti, že jsme žádný nevynechali a jedeme podle plánu.

Hřbitovy navštívené / 2. den / 26. 4. 2018

Tento přehled bude sloužit k přístupu na jednotlivé články (hřbitovy jeden po druhém), jejichž odkazy sem budeme postupně vkládat. V článku najdete i odkazy na fotogalerii na rajčeti a zonerama (nezkomprimované fotky). A tak tomu bude i každý další den – 3., a 4..

konieczna beskidek
konieczna
Zdynia
smerekowiec
wirchne
banica
krzywa
gladyczow

magura przelec malastowska
przyslup
magura

  2 Responses to “Jurkovičovy vojenské hřbitovy v západní Haliči – 2. den / 26. 4. 2018”

  1. Hmm, kdo by to řekl, jak se člověku po ránu zdvihne nálada, když si jen tak prohlédne pár hřbitovů. 🙂
    Tak se budu těšit na pokračování.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient