Dub 102023
 

ale jak pro koho.

Ať se ty svátky jdou vycpat. Stojí za nic a můžu si za to sama. Že jsem se nesoustředila sama na sebe a spoléhala na své blízké. Jedno velké nic. Vlastně sauna s kamarádkou to spasila, jinak je to na pytel, slušně řečeno. Těšila jsem se, že přijedou holky z Rakouska a budeme společně pobývat více dní v Hoješíně a pořádně to tam prozkoumáme a prochodíme. Ale! Posralo se to navíckrát a všechno padlo. Jsem doma a jak to zatím tak vypadá, spíš odpočívám a dělám spíš něco jako ve všední dny než cosi s nadšením podnikám. A počasí hanba mluvit. Je neděle večer a svátky mi utekly pod rukama. A tolik jsem si od nich slibovala Ještě zítra.

Je zítra a konečně jsem si spravila náladu. Byli jsme v pravý čas na pravém místě. Tak jen malá ukázka, ráno vložím, fotky jsem si už zmenšila. Byli jsme v Litomyšli, na Černé hoře – která horou není.

 Posted by at 19.19

  2 Responses to “Jsou svátky”

 1. No, taky mi to moc nevyšlo.
  Vlastně vůbec.
  Do neděle počasí, že by psa nevyhnal a na to pondělí jsem měl domluvenou návštěvu.
  S tím, že si odpoledne vyjedeme autem.
  Taky jsme to zkusili, ale zůstalo u zkoušky, protože jsem auto nenastartoval.
  To by bylo na nějaký nový folklór, co ze mne padalo , když jsem čuměl pod kapotou do motoru 😀
  No ale naštěstí už vyřešeno.
  A na tuto sobotu to s počasím vypadá taky beznadějně, tak zase nic, no.

  • A hele, nebyli jsme sami, kdo ty svátky tak divně proflákal.. ale pondělí jsme zvládli. Teď už ale zase mám z toho počasí blbej pocit. S autem měla smůlu dcera. Sice nastartovala, ale dojela jen k hranicím a domů zpět vlakem. “Slavili” jsme jednotlivě.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient