Led 232022
 

a dám si pauzu

Nový rok 2022 jsem začala ve velkém stylu. Asi v takovém, v jakém jsem koncem starého roku konzumovala vlastnoručně napečené cukroví. A že to byla jízda, to si pište!! Kila jsou dole, ale v sobotu jsem už z vycházky sotva dolezla domů. Bolelo mě všechno: kolena, stehna i břišáky. Najednou se to tak proti mně tak všechno spiklo, že jsem doma vlezla do postele a probudila se po 12 hodinách spánku. Bylo to o něco lepší, ale byla jsem poučena, že je čas dát si pohov. A tak na čas končím se sportem a budu se věnovat kultúře. Hodně dlouho mnou zanedbávané. Stáhla jsem posledních pár novoročních fotek a vybírám z nich 3.

 Posted by at 21.43

  12 Responses to “Jsem přetrénovaná”

 1. No jo, nikdo nemládnem.
  Já už mám naplánované cyklotrasy tak do sedmdesáti.
  Takže mi bude skromně stačit, když jen nebudu stárnout:-)
  A s tou KKS si nezahrávejte, jde o typický příklad “chematrails”!
  Měli jste velké štěstí, že jste se neocitli v epicentru a ilumináti na vás nepustili plnou dávku smrtícího viru, kterým redukují přemnoženou populaci.
  Zřejmě i těch koní a ovcí, které jsem na první fotce nenašel 🙂

 2. Ech, omlouvám se za to faux pas ohledně věku.
  To jsem se jen snažil kompenzovat svůj mindrák, jak mi dnes píchlo v koleně tak, že jsem nemohl vylézt ani pár schodů do kanclu v práci.
  Jasně, že jsme mládí, zdraví a v pohodě.:-)

 3. Saule, no teda, tys to s tím KKS vymňouk! Ani v nejtemnějším snu by mě to nenapadlo propojit s něčím tak záporným, já jásala, teď po vygůglení jsem skleslá a budu se pár dní sledovat. A nebo raději ne, sugesce je potvora. Nechceš být prosím tě pozitivnější? Třeba to byla božská aura – svatozář a znamení, že jdu správným směrem! Myslím v životě :). No, zauvažuj a spíš se tomu s úctou pokloň. A třeba potom nebudem stárnout. A budeme mít v sobě čisto. Možná se toho někdo chytí a kdoví??? Stane se z toho požehnané místo.
  Když si obr. zaklikneš, určitě ty dva nalezneš, i když ve skutečnosti to bylo jasnější a krásnějši. Hledej, jsou tam stále!

 4. Já bych KKS nepřeceňoval, prostě pilot zabloudil a potřeboval se trochu porozhlídnout nebo ho něco hrozně svrbělo na pravé lopatce!

 5. Rowdy!!! Tvůj pohled realisty dokresluje pestrost našich pohledů na KKS, ale kde je pravda??? Je to koridor vojenských pilotů z Čáslavi, že by to bylo z čisté radosti z cvičného letu? Já jim tam snad tu fotku pošlu. Jen ale aby to zas nezpůsobilo nějakej průser?!

 6. Aha, tak to bude ještě jinak.
  To letěli bombardovat Putina a po cestě zjistili, že si nutně potřebuji vyměnit spodní prádlo, tak to zase otočili.
  Kéž by tak začínaly -a hlavně končily- všechny války.

 7. Jo, to by mohl být pádný důvod, uhodil jsi hřebík na hlavičku, protože naše vojsko ještě nemá stříbrný trenky, co se nemusej vyměňovat, slouží furt!! To není náhoda, že jsem včera hledala kvůli funusu jak se jmenuje ofiko pletárna v Borové a narazila na tento velmi zajímavý text, který jsem přečetla jedním dechem:
  https://svitavsky.denik.cz/zpravy_region/covid-prinesl-do-borove-napad-se-stribrem-20201217.html

  (vyjímám z něho „Pustíme se i do pánského prádla, které zamýšlím pro armádu. Když nemá voják možnost třeba každý den měnit prádlo, bude to naše se stříbrem fungovat antibakteriálně a vydrží bez praní týdny,“ přibližuje Koumar.)
  Zdroj: https://svitavsky.denik.cz/zpravy_region/covid-prinesl-do-borove-napad-se-stribrem-20201217.html

  ..a ještě jsi tomu dodal antimilitaristický kontext a to se počítá!!!

 8. Do pytle, do pytle, do pytle… tenhle text má ale potenciál!!! A nezdálo se! Ještě ale furt zbývá najít koně a kozu!

  • Dodatek: tu ovci nebo možná kozu jsem objevila no fotce až dodatečně, nejsem si pravda zcela jistas identifikací, fotila jsem koně. Možná že koza se bude hledat radostněji :).

   • Koně vidím jasně, skoro uprostřed, trochu vpravo a výš. Minibizon kousek víc vpravo asi bude taky záměrný (bod).

    • Rowdy BINGO! A jsi poeta s fantazií, já to zvíře nedokázala pojmenovat, má to takovou chlupatou úchylku na hlavě, něco mně to připomínalo, ale zkostnatěle jsem se držela tradičního názvosloví!! Ještě to tam zajdu rozseknout, až bude líp. Teda počasí, jinak už líp sakra nebude….

 9. Jinak kůň je samozřejmě identifikován zcela přesně!!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient