Čvn 252019
 

2019 – březen

Březen

 1. Mezi lidmi – 2 funusy a tajemná návštěva na rozptylové loučce
 2. Hostina s Naděnkou a zítra půst. (je mi nějak šoufl)
 3. Po letech odloučení setkání s přítelkyní Miladou – pozvání do Jizerek.
 4. Čím dál tím víc mě sere J.
 5. Sestřenice mě předhodila šmejdům s matracema. (touží nás navštívit)
 6. A nejsem v tom sama, sestřenice napráskala další sestřenici.
 7. Krásný den mě vystrčil před barák – hrabu listí
 8. Myslím, že vzájemné partnerské masáže zabraly! Moje ostruha zmizela a miláčkovi jsem vymasírovala bedra – už neheká. Zprávu podávám z Teplic nad Bečvou – z proslulého penzionu Tereza (haha, vím od hostů lázeňských, v Teplicích se vždycky zahovořím:)).
 9. Být během 2-3 dní posledních dní 5x posrána znamená se zamyslet nad sebou a změnit systém.
 10. Návrat z Teplic (Hranic) – 2 dny chůze, ostruha je v klidu. Dám jí ještě pár dní a pozřu 2. homeopatický lék na všechno. Těším se.
 11. Zkusila jsem Zkázu dejvického dovadla. Pro mne nuda. Vzpomínám na Dabing street. Neměřitelné.
 12. Volal Honza. Ráda bych ho zachránila, ale on o to nestojí. Jde ke dnu nebo tam už je.
 13. Od zítřka si stanovím nové cíle… (inspirativní heslo z letálu LIDL)
 14. Držím se zpátky. Odříkám si jídlo, hlavně to sladké co miluju.
 15. Nevšední probuzení, cítím se jak nadopovaná, mám křídla a skvělou náladu. – Podivné, jindy jsem poránu jak zpráskaný pes. – Tohle stojí za záznam už ráno. Vracím se z kanclu a miláček je také skvěle naladěn. Ale on ví proč. Na rozdíl ode mne.
 16. Nevím čeho je to známka, ale skoro každý den mi přijde jako SO nebo NE. Vypozoruji to, možná na to má vliv délka ranního spánku.
 17. První den březové mízy. Čeká nás 14 dní každodenních výletů do lesa pro plné flašky. Je to něco jako venčit psa.
 18. Ach Bóže!
 19. Dnes jsme to stopli – cesta do lesa, ošetření bříz a zpět cca hodina a čtvrt. Už podruhé nás jistí projíždějící policajti. Zpomalí a čučí co to asi taháme v nákupkách.
 20. Hulvát opět po letech zaútočil. Bojovat s ím nebudu, uplatním heslo: Dělej jakoby nic a ignoruj v mezích etiky.
 21. Náhodné setkání s nesystémovým zaměstnancem z T-mobilu – BINGO. Prodlužuji, zůstávám. Ale byly to nervy…
 22. Horor na smutečce. Shrnuto: světla nesvítí, vystavený nebožtík krvácí, záchranka pro pozůstalé. Ale zvládli jsme všechno. Dojemná atmosféra a 3x poděkování.za obřad. Vůbec poprvé registrované partnerství.
 23. Letos poprvé pěší tah letiště-Lipník nad Bečvou. Nádherný den, zase sama na mé oblíbené trase, na vrcholu blaha, ale i velká únava.
 24. Jsem hotová. Motá se mi hlava, sotva pletu nohama, ale musím makat jak burlaci na Volze. Mám doma nepořádek, není co jíst a není vypráno.
 25. Každý den na mízu cca 1,5 hodiny chůze. Kondice se zvyšuje, ale jsem nějaká zatuhlá, do pytle. Ostruha definitivně zmizela. Ale opatrně s jásáním.
 26. Rozpolcenost. Radost z vděku pozůstalých, že jsme text spolu hezky sladili a smutek nad miláčkem bez nadhledu. Hrozba stěhování do Olomouce se opět vznáší nad krajem…
 27. Dělám jakoby nic, klidný domácí den.
 28. Dnes jsem žila funusem. Poprvé emotivně řečeno – nakopala smrti zadek. Dobře to dopadlo. Po obřadu vlakem do Svitav, klid.
 29. Dva dlouhé obřady je tak akorát.
 30. Dnes necourám, jsem sama doma a 1. letošní konflikt s hlučnými cikány.
 31. Špinavá práce. Odcházení zimy a praní, čištění a ukládání zimní obuvi a oděvů. Radostné nahrazování jarními a letními modely.

  2 Responses to “Jedna věta každý den / potřetí”

 1. No, máš to pestré, cesta k břízám a tak, vztahově zapeklitější než já, to se nedá srovnat.

 2. Liško, někdy si říkám, že lepší když je to jak ty říkáš zapeklité, než kdyby byl klid. Už jsem si na ty občasné šoky ne zvykla, ale přijímám je jak přicházejí a čelím tomu podle okolností. Ráda jsem sama, kdy si tak nějak dám duševní voraz. A venku na lavičce večer se sžívám se zahradní biosférou:).

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient