Kvě 122021
 

a dál už nic…

Včera jsem dostala kytku. Od souseda. Safra! Mám radost! Po tak dlouhé době dostat kytku potěší a navíc jen tak! Žádný narozky atp… prostě mu to tam vyrostlo a tak ho to napadlo :). Tak jsem vymyslela neobvyklou kompozici, aby ty rudé tulipány náležitě vynikly.

  4 Responses to “Jedna fotka”

  1. Tak ty si stěžuješ na nepřizpůsobivé sousedy a oni ti nosí pugéty tulipánu:-)

  2. Jo! To by byl masakr kdyby tím dárcem byl ten pupkáč, to bych se safra rozněžnila! Sousedů mám víc, tenhle je zazadu a je novej. Toho jsem si tak nějak sehnala sama, když původní majitelé před rokem mi nabídli odkup. Měla jsem to koupit sama a teď licitovat, ale tohle je taky dobrý. Muselo se to odehrávat ve velké tajnosti, aby “nás” nepřeplatil další šílený soused, ten co choval na zahradě kance a ten nám narušil opukový plot a pronikl na pozemek, půl dne ho kompetentní osoby naháněli zpět… dosud jsem nedostala vyrovnání, koronáč skosil dva odbory, které to řeší!!! To je jen jeden z jeho nápadů, furt ho něco napadá!

  3. Takže k tulipánům ještě slavnosti sněženek i s kancem 🙂
    Tak zlatej ten náš ježek, ten mi akorát občas rozhází vajgly v popelníčku před domem a když ho chytnu při činu, tak stočenej vztekle funí.
    Ona je to teda už celá ježčí rodinka, už se mi byl představit i letošní mladej.

  4. Nojo, Saule, ty máš ty svoje mozkový tratě sakra rychlý, ta tvoje přirovnání mají něco do sebe! A taky samozřejmě ta tvoje kapacita, je kam pro co šáhnout! Ježeček, jaké to roztomilé zvířátko a ježčátka… to my doma nemáme, a už ani ty kance, zaplaťpánbu…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient