Dub 042014
 

užívám si marodění

Na jaře je práce jako na kostele. Na zahradě, a také v práci. Tři týdny jsem měla dopoledne den co den besedy s dětmi a po šichtě se doma už jen hasilo, co bylo nejvíc potřeba. V neděli jsem cítila, že to. co se už delší dobu chystalo (pobolívání hlavy, únava, občas nějaké nevýrazné drhnutí v krku co přes den zmizelo), vypuklo v plné síle. Jako to jaro. Chřipka to nebyla, ale ona i viróza, když se povede, dá organismu zabrat. Dnes je pátek a že by mi bylo do zpěvu to říci nemohu. Viróza mrška přišla v pravý čas, ještě tak, aby mne ochromila o dovolené. Takže vlastně díky za ni.

Po velikonocích se chystáme navštívit koncert skupiny DVA. Je od nás, od Pardubic, ale pojedeme na ni do Rožnova pod Radhoštěm, do klubu VRAH. Fascinují mě jejich společné fotky. Ale také muzika. I když, Zrní to néni…. Ale taky dobrý. Třeba tohle, to je masakr, ale hlavně vizuální stránka, ta člověka tak vtáhne do děje, že hudbu samostatně nevnímá, video je kompaktní po všech stránkách:

Kxb-kzc4E4i01OkzlV7eGKJTOxX20rrg

ELX_uRM_C61ITzAX0MvOvl9vHlDBfBkw

Hrad ze sněhu se objevuje i v jednom z jejich klipů

Dva

Polorozpadlý fóliák, oblíbené pozadí v létě i v zimě.

Zatoužila jsem i já po takových specifických fotkách, společné focení je totiž i naše hobby. A teď, co máme stativ, tím víc!! Každý víkend nějaké společné do sbírky přibydou. Už nejsme závislí na náhodných cyklistech a houbařích. Ostatně vždy jim půjčit foťák nejde. Člověk musí zvážit, zda by dovedl utíkat rychleji než oni, došlo-li by k případnému odcizení předmětu :)…  Ano, jsme domluveni. Až bude více těch pěkných fotek, uděláme si i ty “ošklivé” . Miláček v triku s lebkou a modrými montérkami před kůlnou. No a já se také poohlédnu po nějakých vyřazených modelech, které mne nešlechtí. Moc se na ty fotky těším.

IMG_6722

Několik fotek ze zahrady, foceno dnes, před 19. hodinou.
Strašně moc jsem ořezala na podzim bez. Ale přežil to. Ozelení se však v průběhu vegetačního cyklu. Zatím mu to moc nejde.

IMG_6705

Ještě jsem nestihla vyplet.

IMG_6706

Navečer kočky táhnou do vedlejších zahrad.

IMG_6707

Jedna věc mě štve. Babička mi před několika dny sdělila jen tak mimochodem a s radostí, že zašlápla velkého brouka. Nemohu se s tou vraždou smířit. A nechápu to. Vím, že tu mám střevlíky, ale málokdy se mi je podaří spatřit. Tenhle měl smůlu. Babička slíbila, že už je zašlapovat nebude, ale čert jí věř. Je paličatá čím dál víc. A dělá si co chce.

IMG_6709

IMG_6721

To není naaranžované, ti tvoři se tam prostě jen tak slezli. Asi hlemýždí porada.

 

 Posted by at 18.41

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient