Bře 142021
 

.. a překvapí!

Je neděle a přede mnou je krásný nový den. Venku posvěcuje slunce a mohu ho sledovat na tom kousku přírody s borovicí a jí utlačovaným smrkem na výseku zahrady co vidím oknem právě teď od svého ntb. Až dopíšu, něco nedělního pojím, skouknu dopolední biatlon a vyrazím do lesa. A už vím kam. Tam, kde jsem byla včera, protože když jsem se šla v lese vyčůrat, zapomněla jsem na větvi naplocho rozložené rukavice a respirátor. Včera jsem ale nevyfotila ani ň. Těšili jsme se s m. po čase na společný výlet a nabalila jsem proto do batohu čaj s medem a tvarohový koláč, že si to sníme na odpočívadle ve Skale. Trasu jsem pečlivě připravila s ohledem na krásy přírody a výhledy. Jenže ještě v zastavěné části obce jsme se poštěkali a to velmi emotivně a naše cesty se rozdělily. Já s mobilem a peněženkou šla jen tak nazdařbůh kam mě napadlo a m. s dobrotami a klíčem od domu někam jinam. Vybrala jsem si ale blbou trasu, prostě jsem nepřemýšlela, a nešlo jinak než se zase prodírat podmáčeným a hluboce blátivým terénem, který prošlapaly přede mnou již desítky bot. No, co čekat od Žulové stezky. Co byla vytýčená, nemám ten les tak ráda jako dřív… tak ho ignoruju a ráda bych řekla že i sabotuju. Ale na to nemám koule.

Fotky jsou z předchozího výletu. Šla jsem poprvé! spodní hranicí lesa od Malhoště pod Zbožnov a pak tou nedávno objevenou stezkou pod opukovým svahem Anenského údolí, která se táhne pod silnicí Zbožnov-Štěpánov. Je to pro mne dosud neokoukaná krása a navíc jsem tam vždycky sama, lidi to berou po silnici. A že jsou jich davy!

A abych nezapomněla! Přečtěte si nedělní MEDIÁŘ jako já. Skoro vždy v úvodu podmanivá fotka a pěkný počtení jako bonus! https://www.mediar.cz/stale-se-muzeme-tesit-na-jaro/ . Já se na jaro moc těším a doufám že bude šťastné a veselé!!!

 Posted by at 8.29

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient