Čvc 072012
 

i jinde než tadyTřeba na knihovnickém blogu, vážení fanoušci. Jen tak mezi námi, už jsem se naučila trochu pracovat v tomhle příjemnějším, jak konstatuji, systému, ale chybí mi tu ten celkový přehled jako byl na bloguje.cz. Nemám moc času, abych se na to tady vrhla a všechno uvedla do cajku, třeba oddíl odkazů na jiné weby a blogy na mne vyčítavě zírá, ale zatím jsem ráda, že jsem ráda… no a odráží se to vše na návštěvnosti. Pan administrátor mi také přestal odpovídat na mejly, a tak ho už nevotravuju a jedu jak jedu. Podstatná část návštěvníků sem míří z vyhledávače a od Wlčice, díky Wčice. Obdivuji a děkuji také několika vytrvalcům bloggerům, co mi projevují svou přízeň, já jsem nyní opravdu totálně vedle zavalena životními peripetiemi a starostmi, bez potřebné empatie věnovat se něčemu jinému, tedy čtení jiných blogů, výjimku snad tvoří Liška a její zamilované komiksy, to mi je blízké… ach také se ještě jednou tak zamilovat, to svět zrůžoví a všechno jde tak snadno… no nic a omlouvám se ctěným realistům za ten „padívčí “ výlev. Vlastně jsem vás chtěla poprosit o podporu mého druhého blogu, blogu o knížkách, literatuře, čtenářství a všeho toho okolo, teké designu apod… tam to skoro umřelo, ač by bylo denodenně o čem psát.  Ale vzhled a fungování blogu seznalo mnohé újmy a jsem doposud z toho otrávena a nemám čas ani sílu se s tím prát a zjednat nápravu. Sama na to nestačím a vůbec… sliby chyby a škoda slov… Pojedu jak za krále Klacka, jakseříká a i v tom okleštěném formátu budu psát do zdi a ono se uvidí… Prosím vás o podporu a propagaci knihovnického webu, ne tohohle, ten si své čtenáře časem zase nejde, ten „knihovnický“ bych potřebovala povzbudit a zviditelnit. Dnes jsem tam přidala nový příspěvek a slibuju, že pojedu dál.  Tak vás zvu na návštěvu a podporu. Snad se to rozjede. Věřím.

 

 Posted by at 11.26

  4 Responses to “Hlásím se o vaši přízeň”

  1. Ahá, co máme pro to udělat? Odkázat na tu adresu knihovnaskutec.blogarchiv?

    Jo, taky jsem se několik let načekala, než jsem se tak pěkně zamilovala. Jsem ráda.

    Mně tadyna tom wordpressu vadí, že se nedá text zarovnat do bloku Ty rozervané pravé okraje textu já na svém blogu těžko snáším. Možná to vyřeším tím, že budu vkládat jen obrázky v rámečku a bude :-))

    • Co pro to udělat? No, třeba, že si tam zajdeš počíst a tak, i ten odkaz u tebe by bodl. Já zatím to o čem píšeš ani nezaznamenala, jsem ráda, že jsem se trochu chytila a dokážu vložit příspěvek. Nerozumím jednomu. Na úvodní stránce WP v češtině jsou uvedeny Nejlepší příspěvky a já tam chybím! nejsem neskromná, ale dívám se na toplist u Mirky tam usazené a má tam kolem 70 návštěv a já přes 160… zajímala by mě kritéria. Musím se na to podívat blíže.

  2. úvodní stránka WP v češtině, to neznám. Asi to najdu a prozkoumám.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz