Říj 072012
 

makámNa nějaké intelektuální a umělecké nadstavby mi v těchto dnes nezbývá čas.  A přinutit se a něco sdělit do éteru, to je velké hrdinství. My skalní bloggeři často na vás, své fanoušky, myslíme a v duchu sumírujeme čím vás nejlépe oblažit, ale na vlastní akci mi už energie moc nezbývá. S podzimem přichází i spousta práce na zahradě navíc kromě té stáleseopakující a když se mi podaří nějaký čas vyšetřit, vyskytne se rázem něco jiného potřebného a večer už jsem ráda, že mohu klidně spočinout na kavalci a usnout. Včera byl krásný den, dnes celý den pršelo a tak jsem doma loupala ořechy. Rozjezd mám vždy pomalý, dnes jen 1,6 Kg a spousta lelkování. Tak 1/5 skořápek je hluchých.

Padá listí a ořechy – znaky to podzimu. A nejhorší snad je, že se krátí dny a sousedi neustále řežou dřevo.

Bohyška také zavadá, ale maliník velkoplodý stále plodí.

Pestrá paleta podzimu.

 

 

 Posted by at 20.16

  4 Responses to “Do roztrhání těla”

  1. Každopádně vydařený je letošní podzim. Je hezké, že na nás alespoň myslíš. Mám to stejně.

    • Myslím, myslím ukrutně a mám z toho myšlení hlavu jako včelín. Co se také jiného dá dělat, když člověk permanentně hrabe zahradu a permanentně loupe ořechy.

  2. krasny fotky zuzi

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz