Bře 232016
 

jeho oblíbený nedělní oběd!

Asi se blíží nějaké volby. Politici si začínají namlouvat voliče a předhánějí se mezi sebou kdo koho dřív ťafne a vyškrabe na něj ze dna starýho kastrólu zaschlou špínu. ODS už dávno dostala od svých médiaguru pokyn, že všechny staré sračky jsou odplaveny a vystrčila hlavu z mísy. Starý struktury s novou tváří se začínají aktivizovat a plivají jedovaté sliny na všechny okolo. Jsme opět čistí a můžeme sprdávat ostatní hlásají českým voličům.

Také ČSSD zbrojí jak supermarket před Vánoci. Včera jsem vytáhla ze schránky jejich oranžový pamflet. Prolistujete a máte jasno. Jejich mediální poradci zvolili tradiční mix poplácávání se po ramenou a vizi budoucí prosperity každého občana, o kterého se dovedou postarat, jak jinak. Přikoření se to špetkou babišovského pepře a osladí dvěma recepty ala vařič hruška.  Ať se ta beztvará, ale pevně semknutá masa kolem supermakretů, která nás zajímá pouze před volbami, uspokojí. Jó, levné pokrmy mezi voliči frčí, to vám poví každý a nemusí být ani vlivný marketér. A tak není chybou na to vsadit. No, ANO,… předvolební strategie jako stehno. Tady se nelíčí na pražskou kavárnu!

IMG_7442

Oranžové srdce bije vlevo a Bohouš – volební strategie ČSSD. Věnujte pozornost hlavním trhákům nad Bohoušem. Copak nám doporučí za NEDĚLNÍ pochoutku …. že by nějaký tip na VELIKONOCE??

Potřebujeme vyšší růst mezd… to je jednoduché zvolání, 25 let po sametovce.., ale jak v praxi? Namátkou….paní ministryně práce a sociálních (v letech 1997-2004 pracovala jako ředitelka pro styk s veřejností v obecně prospěšné společnosti Gender Studies) věcí oznámila, že už se na to nemůže dívat, na tu do nebe volající nespravedlnost v platech žen, a že tedy podpoří zrovnoprávnění žen s muži – dá 400 milionů korun genderovým organizacím, aby s tím něco udělaly…A co důchodci?? V plátku se uvádí: Důchodcům na důchody o 6,2 mld. více… co to je za sumu, jak na to numero přišli? … Máme cca 2 400 000 důchodců, a tak se cca 1000 korunový příspěvek za rok a 40 Kč nárůstu důchodu nasčítá. Jeden důchodce je ale stále chudák balancující na hraně. Výhrou je, může-li si někde přivydělat…

IMG_7447

Koho tím chtějí ohromit??? Spoléhají na to, že pro čtenáře jejich tiskoviny jsou ta čísla skutečně ohromující, ale jejich vypovídací hodnota je mizivá, jejich použití je jednostranné… Chybí mi tam pro srovnání celkové údaje o státní sociální podpoře, o sociální skupině Romů, o podpoře agentur na jejich začlenění..

IMG_7445

antibabiš

IMG_7444

Bohouš doporučuje…. Kolínka vařená ve vodě s kostkou s kabanosem… to je propaganda! Ale kdo to má jíst? Je to nezdravé a ještě se to nedá pozřít…. mně se z toho teda zvedá žaludek. Zda-li tak vyváří paní Sobotková pro Bohouše??? Chceme další tipy a možná by neškodila před volbami ani kniha receptů. Jak vaří další celebrity ČSSD. A zdarma rozdávat těsně před volbami. Abychom věděli, co nás s nimi čeká :).

Dospěla jsem ke konci a není mi špatně jen z toho kabanosu. Nacházím se ve stavu rezignace a nenacházím volební jistoty. Vypadá to že po 25 letech se systém hroutí a ať nastoupí do čela kdo chce, jeho jedinou snahou je si co nejdříve našetřit na své rozsáhlé domy s velkými zahradami a vysokými ploty. A my budeme vařit na svátky kolínka s kabanosem. To je VIZE budoucnosti s ČSSD.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient