Dub 182021
 

včera se tu náhle objevilo absurdní drama s prvky dada

Kde se vzalo, tu se vzalo… uprostřed zpráv se objevil Babiš s Hamáčkem (měl červenej svetr??) a v závažném výstupu nám sdělili, že muniční sklad ve Vrběticích odpálili ruští důstojníci z rozvědky XY a že vyhostíme 18 ruských diplomatů.

OK, nemohla jsem kvůli tomu usnout, jak se to vyjevilo po x letech, a co bude následovat. Protože jsme takoví otloukánci. Teď frčej černoši, jak to dokázali: náslilím a západní svět pokleká na kolena. Ale nás východňáry považuje každej za nehodné úcty a respektu, podceňují nás. Jsme pro většinu zápaďáků, ke kterým se snažíme rovnocenně přiřadit, póvl. A možná i sami pro sebe.( Včera jsem se dívala, že i Seznam.cz platí daně na Kypru! )… Vykouklo to naposledy nádherně na fotbale se Slávií a stanovisku UEFA. Nechutné a nepochopitelné. A pak též jak se rozdělovaly vakcíny. Říkalo se, že za to Babiš mohl sám, ale selhalo evropský vedení.

V noci jsem se probudila a nemohla jsem usnout, jak mě večer ve zprávách vystrašili. To bylo humbuku a každej se vyjadřoval, jako když zahynul Kellner. Zase sousto a je o čem mluvit. Sedla jsem ke kompu a přečetla si několik článků a zhlédla jedno video. A pochopila jsem. Je to absurdní divadlo, které někdo vymyslel, aby nás vystrašil a možná i vytrhl z té kovidové letargie. Ne, vůbec se neřadím k Čákové, Lískové a podobným exotům, ale jen čtu co novináři píšou…

https://www.lidovky.cz/domov/policie-pracuje-s-podezrenim-ze-vybusninu-ve-vrbeticich-umistili-agenti-gru-pomohl-zaber-z-kamer.A210417_212211_ln_domov_vag?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Tohle je základ. Proč a kdo může zažádat o návštěvu muničáku a když mu to schválí, tak si tam zajde šikovně nastražit bombu!, a až po letech zas někdo šikovný zase pozná v kamerových záznamech ty dva lotry od Skripala?!

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/zbrane-z-vrbetic-byly-urcene-pro-bulharskeho-zbrojare-po-otr/r~be15e1cc9fbe11eb99faac1f6b220ee8/?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

a nakonec video s dvěma nevinnými návštěvníky kulturních památek:

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/podezreli-z-vybuchu-ve-vrbeticich-takto-se-hajili-v-propagan/r~da32dd969fab11ebb9860cc47ab5f122/

Vzpomněla jsem si, že kdysi za totáče odvysílali zcela vážně v TV fiktivní reportáž o výsadku mimozemšťanů a strhla se mela! Lidé tomu fakt věřili. A teď mi to přijde podobné. Zuzi neboj, to se ti jen zdá, je to celé jen absurdní divadlo s céčkovými herci, včetně novinářského komparzu a vymyslel to fracek Novotný, ale … co ten rasismus naruby, ten už se taky pěkně rozlezl… a klimatická krize. Jó, svět se fakt zbláznil, je tu ještě někdo normální?? Je na čase začít u sebe, udržovat si základní instinkty, selský rozum a vážit si dědictví po předcích a sám sebe. A mít někoho rád!!! A říkat si spolu s Kurtem Vonnegutem: My dva jsme jediní lidé na světě. Ostatní jsou roboti a jsou takoví, protože jsou naprogramovaní. (pravděpodobně Snídaně šampiónů)

… a možná se brzy dozvíme kdo otrávil Bečvu; prý viděl v Hranicích někdo Putina jak leje z kýble něco do Bečvy!

Doplňuji večer: poslední stopa po hledaných agentech “Miškin a Čepigov” byla odhalena u Suezského průplavu

 Posted by at 7.11

  7 Responses to “Divadlo nefunguje, ale máme něco lepšího”

 1. To že něco vypadá jako absurdní divadlo ještě neznamená, že se to nemohlo stát.
  Stačí, když se pozorně podíváš na ten svůj druhý odkaz, ze kterého se dá poskládat už docela reálný a logický obraz.
  Ona už taky ta informace byla v jistých kruzích zřejmě známá delší dobu (myslím mnohem delší, než toho 9.4, kdy s tím prý byla seznámena vláda).
  Takže její vytažení právě teď, kdy se jedná o Dukovanech, je asi účelové, ale to neznamená, že je komplet vymyšlená.

  • Saule, je to celé směšné a nějak podivně vykonstruované. Nemyslíš? Bouchlo to 2x, a poprvé tam přišli na ohlášenou návštěvu spojenou s uložením výbušniny, a spletli si datum výbuchu :). A celý roky nic nevyšetřili, a pak nějaký šikula atd… zavřít by měli ty, kteří to dopustili a neohlídali areál. Ten ubohý plot, a co ostraha a kamery?? Muniční sklad je něco víc snad než třeba rodinný dům… šlendriáni i ti agenti, kteří jsou tak podobní dvojici Pat a Mat. Stálo by to za remake večerníčka.

   • Ono to asi mělo bouchnout jindy a jinde, chybička se vloudila, protože ožralí ruští mužici holt nejsou Mossad.
    Ale ten třeba podobná divadla předvádí pravidelně už desetiletí a nikomu nad tím nic absurdního nepřijde.
    Každopádně to buchlo a šlo o vojenský materiál, který měl zřejmě skončit na Ukrajině (nebo v Sýrii), se kterou je Rusko neoficiálně, ale defacto ve válečném stavu.
    Napojení Imex Group na Dunarit a Gedreva, který už měl tu čest se s ruskými hochy z GRU setkat a nedopadlo to pro něj moc dobře, je taky zřejmé.
    To že ti dva použili stejný pas, kterým se vykazovali v Salisbury je divné, ale Rusko je stále zemí neomezených možností a nelze se tam asi divit ničemu.
    No, k té explozi ve Vrběticích evidentně došlo a jediný, kdo na zničení toho materiálu měl opravdový zájem byli Rusové.
    To je prostě neodiskutovatelný fakt.

    • Ještě jen dodám, že samo to nebouchlo.
     Na tom se shodli všichni experti už 2014, takže někdo tomu pomoct musel.

     • Bylo by dobrý, aby řekli B a H pravdu – jak to po takové době oživili a záběry z kamery. A zeptali se agentů, co tam vlastně dělali a těm kdo jim to umožnil pěkně zatopili!! Ano, ti hoši by měli vysvětlit, stejně jako v Salisbury, co je tam do těch končin přivedlo..

     • Záběry z kamer jsou el. uloženy, na jejich oživení není nic divného.
      A ti dva?
      Tak ty už nikdy nikdo nenajde.
      Někde v Rusku si spokojeně žijí opět pod nějakou falešnou identitou.
      Nebo plní nové úkoly, když se tak osvědčili.
      A kdyby snad někdy chtěli mluvit, tak to by nestihli ani první větu.
      Pravidla tajných služeb, těch ruských zvlášť, jsou pro žvanily a zrádce dost přísně nastavena
      Jak by mohl potvrdit třeba ten přeběhlík Skripal.

 2. Tak … nepočítám s tím, že zveřejní podrobnosti, jak by snad chtěl Babiš, ale nezbavím se pocitu, že muniční sklad by měl být řádně zabezpečen před takovými partyzány a ne jim dovolit, aby si v době své návštěvy instalovali bomby a propojovali je drátkama. A jestli se tam podkopali pod plotem platí to samý. Doba snad pokročila a když je dnes skoro každá rekreační chata, kam jsme se uchýlili o dovolené vybavena různejma hejblatama a kdovíčím třeba v koupelně, tak tohle by mělo být sofistikovanější, včetně analýzy záznamu jakési kamery… stále to na mě působí stejně – jako amatérská akce, která byla někým umožněna. howg

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient