Říj 212012
 

ale jde to ztuha…

Ne že by nebylo o čem psát, je tomu právě naopak a k restům z minula se přidávají další.  Zážitky svého současného života, včetně výletů do krásných míst, už tady „zmapuji“ dokonale a bezezbytku sotva, ani fotky nestačím upravovat a distribuovat na rajče, fotím totiž velmi vášnivě, ale žiju, a to člověku nikdo nevezme. je to tak trochu výmluva, protože se sem docela ráda vracím, myslím do minulosti, a třeba srovnávám a někdy se stane, že si i s úžasem připomenu, co jsem už zcela zapomněla.

V pátek jsme byli s Tamarou v Ležákách na besedě s Michalem Horáčkem a včera na velmi povedeném výletě v Chýnově, a taky na houbách, i když jen půl hodiny. Ale jak nyní prožívám to období domácího vaření, budou václavky na smetaně. A něco málo „hnědejch“ taky nasuším. Rostou. Dnešek věnuji domácím pracem a možná se ocitnu i tam, kde se zastavil čas.

Zatím dávám odkaz na chýnovská alba strýce z Kolína:

http://hadec.rajce.idnes.cz/Chynov_-_Bilkova_vila/

http://hadec.rajce.idnes.cz/Chynov_-_krchov/

http://hadec.rajce.idnes.cz/Zastaveni_v_Tabore/

 Posted by at 8.08

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz