Srp 152018
 

!! jasně… 

 

 

 

RSA7526d4_50172819

Pepa Nos, písničkář, kandidát do podzimních senátních voleb 2018 za SPD

goya-slider

Francisco Goya – Saturn, 1823, Museo del Prado, Madrid

 Posted by at 13.19

  10 Responses to “Co mi to jen připomíná??”

 1. Dokonalé!
  Jestlipak to Pepa Nos ví?

 2. Ano, je to dokonalá shoda :). Je to moje asociace jen tady na blogu, tak asi o tom neví…

 3. On Pepa tuším kdysi za cosi kandidoval i na prezidenta.
  Ja jen žasnu,co tyto figury dnes žene do politiky.
  Ať už přímo,jako tohoto zlého agenta síajej,nebo nepřímo,jako třeba Hutku.
  Já bych sice nic,co souvisí se sektou šíleného tokijskeho taxikáře nevolil,ale nechť Pepa Nos v pražské konírně zasedne,tam už není co zkazit.
  Třeba to potřebuje jako satisfakci,když si u nás na koncertě rozbil kytaru a harmoniku nechal a pódiu,jak zdrhal před policajtama.
  No ale proto se dnes do politiky asi nechodi.
  Kvůli mindrákům a prkotinám.
  Obecně kvůli penězům,vlivu a moci.
  Což je taky mindrak a třeba to Pepa pochopí a začne kvílet i jako senátor:-)

  • Pepu Nose, Hutku, Mertu a jejich písničky jsem kdysi milovala, ale ty časy jsou pryč… ta doba tenkrát plodila skvělé lidi.. Kam se dnes poděli… a co se stalo konkrétně z těchto ryzích charakterů je mi líto. O Hutkovi už nechci raději slyšet ani číst jeho vysvětlení. A tak je to všude… v okolí, ve městě, v politice. Když se setkáme v jakémkoli prostředí s normálními hodnými charakterními a spravedlivými lidmi, co nemají za cíl druhýho jakkoli ojebat, jsme z toho docela na větvi. Množí se to jak houby po dešti a furt aby byl člověk ve střehu a hájil si svou existenci a obhajoval své názory. ach jo.. samý extrém… aby se jeden obrátil na duchovní cestu… ale tam je to taky to samý… dcera přivezla novou Regeneraci, nějak ale ty šamany a zdravý styl taky neskousávám.. nejlíp snad na samotě u lesa…

 4. To je dost vtipný, už na to tady koukám asi počtvrtý :- )

 5. Ahoj Zuzi,kdy budou ty Jurkovičovy hřbitovy?
  Neležíš uz na nějakým?:-)

 6. Ahoj Saule, samotnou mě to mrzí a není dne, abych na to nevzpomněla s trpkostí, že jsem se dosud k tomu neodhodlala.
  Teď jsem se vrátila ze 3 týdenní dovolči ( 2 týdny v Maštalích a jeden v Krušných horách) a hasím co se dá…. práce je furt jak na kostele a dnes ještě do toho ten včerejší fičák s deštěm… spadaly ořechy ze 3 ořešáků na zahradě, ale nechci se vymlouvat. S blogováním jsem pozadu, ale priorita jsou hřbitovy, Slibuju, už začnu. Fotky jsou hotové, a jsou krásné, protože ta místa jsou krásná…. nezapomenutelná výprava…..

 7. Na Maštalích jsem byl letos na krátké dovči taky.
  Máti někde viděla obrázky těch skal a chtěla se tam podívat,akorát to mělo takový malý problém,že už do žádného kopce nevyleze.
  Ale tak nějak jsem to podle map naplánoval,že jsme viděli celkem dost.
  Zderaz,Budislav,Košumberk….a po okolí i sem tam nějaká ta skála na vyfocení.
  Ty nejatraktivnější místa v kopcích byly pro ni nezdolatelný,tak si je dám někdy příště,líbilo se mi tam.
  Nocleh na Polance a super

  • Ahoj Saule, no jasně, psal jsi už o tom, ale pak už jsem byla ve vleku událostí a na blog jsem ani nevzdechla… Polanka!! kultovní místo Maštalí, jezdíme tam kousek na chatičku, naproti Tezince. Maštale jsou opravdu příjemné místo k odpočinku, nikdy nelituji že jsem tam opět zas a zas a procházím třeba poněkolikáté stejná místa. I když jsem nespokojena, že se hodně těží a mizí krásná místa, vychozené pěšinky jsou nahrazovány brutálními cestami pro těžké stroje. Některé lokality jsou pro mne tak samozřejmé, že je ani nezmiňuji, třeba ta skalní obydlí ve Zderazi… také letos jsme ale objevovali neprochozené stezky, nedostali jsme se ale do hospody u Toulovce kousek od Boru, to mně mrzí, tam je to někdy hodně divoké, takové trampské Dětenice (středověká vyhlášená krčma)..

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient