Srp 072012
 

stůlRáno se tu zčista jasna objevil bez upozornění a zaklepání Honza. Výsledkem setkání je ještě větší odcizení. Šlo to rychle. To, že mi smazal „celej počítač“ mi zatím moc nechybí, fotek je mi líto, ale dá se s tím žít, stejně je na světě přefotkováno… ale páchal tady horší frajeřiny a podlosti, nad kterými si sousedé jistě „mnuli ruce“.  Co říci? NIC. S tímhle se musí každý poprat sám. Nepomůže nikdo.

 Posted by at 19.33

  2 Responses to “Čistý”

  1. aha, toto je ono „čistění“. teoreticky můžeš zkusit na obnovu důležitějších dat program recuva – používá se co nejdřív po takovém zásahu.
    ale co s úmyslně kazisvětím děckem nevím, na to žádný soft není.

  2. Díky Brtníku, já se na to vykašlu, smířila jsem se s tou ztrátou, jsou to jen věci a koho to kromě mě zajímá… s dítětem už se dá jen „zapomenout“ a čekat. Veškeré snahy o „záchranu“ se míjí cílem. A kromě toho pro něho neznamenám vůbec nic, cítí mě jen jako odpad zachycený na své podrážce vhodný pouze k nevratným peněžním darům vhodný jako poskytovatel bezplatných noclehů včetně stravy a poskytnutí počítače ke stahování. Více psát nebudu, jsou to smutný horory.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz