Srp 142012
 

dnes ve 13. hodin na Blesk.czBlesk pod perutí šéfredaktora Pavla Šafra (dříve REFLEX) oslavil nedávno spolu s klakou celebrit první linie ( Jiří Adamec s Terezou Kostkovou, Hana Zagorová se Štefanem Margitou, Felix Slováček s Dádou Patrasovou, Dana Morávková, kterou dárek od Blesku dokonce dojal, hvězda seriálu Vyprávěj Roman Vojtek… A v první řadě samozřejmě největší hvězda – Karel Gott! – info Blesk) dvacítku svojí existence a pokračuje v nasazeném tempu dál. Jeho vlajkovou lodí se stává Františka, která je schopná a ochotná se fundovaně vyjádřit nejen k módě, ale ke všemu co ji zaujme v dění v našem rybníčku. Mám jí ráda a její názory jsou mi blízké. Jsem přesvědčena, že by se neztratila ani v Lidovkách a nahradila tak už okoukaného Peňáze se svým Prach a broky, které už poslední dobou pěkně fláká a vše o co jeho přebujelá fantazie zavadí je schopen publikovat. A Štindl mu svým seriálem o karlovarském festivalu zdatně sekunduje, zatím ještě neotřele a s chutí.

Lidovky lidovějí a lidový Blesk se občas snaží posunout do vyššího levelu. Třeba seriálem chatů s prezidentskými kandidáty. Prý budou chatovat všichni. Věřím, že někteří docela rádi a ostatní jistě nezůstanou stranou. Blesk je nejčtenější a nejprodávanější deník v České republice a to se počítá.

 Posted by at 8.58

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz