Lis 182012
 

Týden a Davis Cup

Kam zmizela Marcela Pecháčková??? Není to tak dávno, přestoupila ze stáje Instinktu (zástupkyně šéfredaktora)  do stáje Lidovek, pátečního magazínu Týden, stala se vedoucí.  A v pátek šestnáctého už je všechno jinak. Vedoucím je Ondřej Suchan, a já si nevzpomínám, zda jsem ho někde viděla, vypadá to podle mne na čerstvou krev.  Ba ne, je to sporťák, nějaké texty má i v klasických novinách. Nevšimla jsem si ho proto, že do této doby pravděpodobně operoval  na stránkách věnovaných sportu a ty čtu jen velmi okrajově. Nyní i se svým sportem překročil hranice oboru. Sport už není tak izolován. Já ale říkám méně sportu více kultury.

Davis Cup a celebrity??? Nedívala jsem se systematicky, ale zarazilo mne, že komentátoři mlčí jako ryby, objeví-li se na obrazovce záběr na jakoukoli známou osobu. A to se týká i prezidenta! Já vím, každý ho zná, ale ..! A dokonce staré legendy jako Složil, Kodeš a Smíd byly komentátorem „odtajněny“ jakousi podivnou slovní oklikou. Domnívám se, že dostali zákaz jmenovat  kohokoli. V hledišti se objevují politici vedle lobistů a podnikatelů. A upozorňovat na ně televizní diváky se jaksi asi nehodí a nyní už i nesmí. A spolu s tím se svezly i sportovní hvězdy! Podivné. Mám pocit že rok 1984 je tady.

 Posted by at 7.45

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz