Úno 242016
 

lepší než Texaský masakr motorovou pilou

 

V Německu se s tím nemažou. V instruktážním videu jde kadeřnice Klaudie, elektrikář Horst a ještěrkář Klaus ze zločinu do zločinu a jejich opakovanou radost z práce jim můžeme jen závidět. Třídílná série graduje ještěrkářem Klausem a kdo se vydrží dívat až do konce je opravdovským tvrďákem. Já od toho v půlce odešla….

Zde jsou titulky!

  4 Responses to “Brutální ještěrkář Klaus a jeho kamarádi”

 1. Teda Zuzi:-)) Ty se vždycky s něčím vytasíš:-))
  Měj se krásně!! Lada:-))

  • Lado, to jsou poklady, viď ?:))). Takový Večerníček pro dospělé :)…
   Pozdravuj Železky, už se těším/me na jaro; a taky se měj krásně!!!!

   • Můj syn před pár měsíci začal po maturitě pracovat u německé firmy. Mají školení na kdeco a řeší bezpečnost práce (je to stavebnictví) o tom je u nás celkem často slyšet. Tak mi to přišlo docela aktuální, myslel jsem, že se pobaví. Zklamal mě. Že prej už to pár let zná:-))

    • Ahoj lado, to mě fakt mrzí. Když jsme to náhodou objevili, byli jsme z toho v šoku. A málo přístupů na takovou bombu. Vsadila bych na to vlastní babičku, že to je nějaký doposud skrytý klenot. Co ti na to mám říct… jsem z toho zklamaná jako ty. :(.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient