Srp 252012
 

to chce nějakej čas…

 

Dopoledne se to stalo. Smířila jsem se s tím co nevyhnutelně přijde a začala se na to těšit. Do té doby mně to leželo v hlavě a, i když jsem na to nemyslela, ono to tam v podvědomí stále bylo a hlodalo. A pak to přišlo jako blesk. Co mě trápilo, začalo těšit. No, nevíte o co jde, ale nemyslete na to, vás se to netýká, a bude-li, tak také jen k lepšímu. A budu tajemná. Ale je to jen nutnost, protože o tom co bude nechci mluvit, i když se o tom rozhoduje už nyní. Projeví však až časem. Zvláštní pocit, jak jsem tím smířením a vědomím nabyla klidu. Doufám, že mi to vydrží.

Ráno jsem nafotila pro Lišku svou přírodní tašku (máme podobné) a neodolala a vyfotila ranní světlo na zahradě po dešti. Potkala jsem dopoledne ve městě Zdenku-zahradnici. Tak jsme se opět ubezpečily, že mi s těmi ladnými zákoutími na zahradě vypomůže. Pro začátek alespoň vyřešit záhon pro kuchyň a alespoň jedno skryté místo pro pohodu a nerušený odpočinek. Trochu tu zahradu rozčlenit, probrat kupy kamení a cihel a přidělat si do budoucna práce…

a taška

taška

 Posted by at 9.17

  4 Responses to “Aby byla změna k lepšímu”

  1. Ta přírodní taška, to je ideální produkt, který bys třeba mohla nabízet svým známým – případně i méně známým spoluobčanům při podomních obchůzkách. Nebudeš alespoň pro své okolí tolik divná, také budeš nabízet produkt, stejně jako oni, a tak lépe zapadneš do kolektivu. Ehm.

  2. Dobře že to vím, až se setkáme, rozhodně si vezmi s sebou peníze, strýče, ať jsi připraven na podomní produkci. Možná bys jako bývalý mim mohl sám dramaticky něco nabízet, byla by to taková nová figurace v tomto oboru.

  3. Dobrá. uděláme si takový souboj, kdokomu toho víc odprodá.Ale hlavně, že se máme rádi.

    • Dobrá. Mám ale pocit že nula od nuly pojde. Jestli se máme mít i nadále rádi však, obchodovat nám netřeba.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz