Dub 232017
 

Boží Hod Velikonoční 16. 4. 2017 – Nové Hrady zámek a cukrárna

Dnes naposled… zítra se rozjedeme domů. A jsme už trochu převýletováni a nemůžeme se shodnout na dnešním programu. Jeden chce spát, druhý do temné rokle, další do Nových Hradů a poslední neví… A tak si jeden lehl a ostatní členové družiny vyrazili přes kopec do Nových Hradů. Zámek je otevřený, cukrárna (přejmenovaná na kavárnu) též a všude lidí mrtě. Nevlídnému počasí navzdory.

IMG_1896

Novinka!!! Předsunutá pokladna a informace. Bude se miláčkové platit všude!! Kradete na zahradě sazeničky!!!

Souhlasím s tím, údržba zámku a zahrady není zadarmo… loni bylo zpoplatněno bludiště a letos tedy i zahrady. Já jsem pro i když se mne to dotýká.

IMG_1899

Opět obdivujeme drátěné umění, sedíme s Emmou na lavičce a povídáme si. Zorka mezitím běhá po zahradě a pak nás bude nutit jít na prohlídku zámku. To my ale nechceme, máme zájem o tu cukrárnu. Doufáme, že to Zorka přehodnotí. A přehodnotila.

IMG_1898

Dílo se jmenuje CESTA

IMG_1912

BONUS! Doma… hrajeme stylové PEXESO s Váchalovými vykládacími kartami. je to marný, Emmička je pokaždé první, já druhá a Zorka třetí. To beru!!

IMG_1914

Křehká rovnováha…. Máme na půdě kunu, ale chová se docela decentně. Nalíčili jsme na ni amatérský sklopec s opravdickým vejcem. Týden uplynul a nic se neděje. Nikde ani jeden exkrement … a vejce stále drží provázek . Kuna ví…… kdyby tohle nevyšlo, dostala by vejce s fridexem. To je prý jistota.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient