Kvě 222012
 

vážení

Tak už to je jasný. Nejsme žádná Havlova ani Klausova knihovna a žádnej Kellner nebo jinej pracháč se nad námi nesmiluje. Ta naše smečka trochu samolibých bloggerů bez vlivu zkrátka každýmu leží u zadku. Nacházím se ve stavu mírného rozložení mysli a nevím co dělat. Kdyby můj blog byla snůška popisů niterných stavů, lehčeji by se mi splachoval ten ranec do záchodu, ale není tomu tak. Můj blog mi „vzal“ spoustu času a jsou tam věci k nalezení docela jedinečné. Je tam mnohem více faktů než blábolů a mám svůj blog ráda. Psaní mne kultivovalo a učilo systematičnosti a hlavně jsem se pokoušela vždy pokud možno pravdivě vyjádřit svůj názor na různé věci. Mnohdy ironicky a s nadhledem. Vydolovat to ze sebe, umět se vyjádřit, popsat stav slovy. Práce s psaním blogu mne těšila a ohlasy a návštěvnost povzbuzovaly ve vědomí, že nepíšu do větru. Alespoň za svého života; co bude potom mi je jedno. Takových pisálků na celém světě je a bude… ať to jde potom třeba k čertu!

Jak to vypadá, k čertu to ale půjde už za mého života. Stále váhám co s tím archivem. Je obsáhlý, včetně fotek. Už nějaký rok vkládám fotky z rajčete, tak něco málo zůstane. A to bude to jediné. Na technické záležitosti spojené s přenesením blogu jinam nemám koule a přiznám se, že se mi zrovna do tohohle počinku nechce. Nemusím dělat všechno, beztak je můj rejstřík široký jak velké rodné lány. A každej má svejch starostí dost, to chápu, komplexní pomoc už nečekám.  A tak se pomalu smiřuji s vědomím, že to moje vše tady půjde do stoupy. Den ode dne se mi na ten konec myslí lépe, tak snad to zvládnu Zůstanu do konce na kapitánském můstku a basta. A pak se uvidí jak to bude dál. Času na blog mám nyní méně, protože mnohem více času věnuji skutečnému životu, který mi poslední dobou přináší samé nečekané zážitky, více příjemné, ale ani o ty druhé nemám nouzi. Ale jiný to nebude, klidný den aby člověk pohledal… ale díky zato. Nechci být zaprděná sama v sobě. zuzi – všechno pohřbím, ale vyplavu.

 Posted by at 21.23

  7 Responses to “Na tohle teda nemám koule”

 1. zuzi jak ja ti rozumim! Podepisuju se pod to, cast " Psaní mne kultivovalo a učilo systematičnosti a hlavně jsem se pokoušela vždy pokud možno pravdivě vyjádřit svůj názor na různé věci. Mnohdy ironicky a s nadhledem. Vydolovat to ze sebe, umět se vyjádřit, popsat stav slovy. Práce s psaním blogu mne těšila a ohlasy a návštěvnost povzbuzovaly ve vědomí, že nepíšu do větru. " by se mela vytesat do kamene. Pevne verim ze se najde nekdo kdo ti s migraci jinam pomuze ale co to bude platne kdyz bude tahle smecka rozprasena…

 2. V podstatě jde o přenesení některých rubrik,například kde jsem byla, kromě toho tvrdila jste, že to napřed napíšete ve svém počítači a potom zveřejníte, tak nevím co se může stratit,netřeba přenášet vše.Také by bylo dobré společně vybrat nějaké nové umístění blogů, vzhledem k tomu,že se řada blogerů vzájemně navštěvuje.Na idnes se mi nechce.

 3. záloha archívu do pcmísto komentáře jsem nakonec vyrobil oobrázkovaný článek.
  http://brtnik.bloguje.cz…hazi.php

 4. záloha archívu do pcmísto komentáře jsem nakonec vyrobil oobrázkovaný článek.
  http://brtnik.bloguje.cz…hazi.php

 5. ty komentáře jsou porod.

 6. Vážení ze smečky bloguje.czděkuju pěkně za reakci, odpovím vám zítra v dalším textu věnovanému stejnému tématu.

 7. Lední Brtníkuděkuju, že sis dal práci, myslím, že to využiju, ale i přes tu názornost si na to sama netroufnu, musím mít nějakého guru ne za zadkem, ale abych já mu byla za zadkem. Snad se někdo dělný nechá přemluvit k týhle zatracený práci.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz